czwartek, 10 19th

Last updateCz, 19 Paź 2017 11am

Witamy w Szkole Podstawowej nr 24

Szkoła Podstawowa nr 24 usytuowana jest w samym centrum Lublina przy ulicy Niecałej. Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Cieszymy się dobrą opinią wśród uczniów, rodziców i władz oświatowych systematycznie odbywają się spotkania z rodzicami, absolwentami, partyzantami, pielgrzymki z uczniami i rodzicami do Częstochowy. Bardzo dobrze układa się współpraca z Archikatedrą, MDK nr 1 przy ul. Grodzkiej i MDK nr 2 przy ul. Bernardyńskiej, MOPR, Kościołem Karmelitów, Miejską Biblioteką Publiczną. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w różnorodnych imprezach środowiskowych, konkursach szkolnych, pozaszkolnych, regionalnych, wojewódzkich osiągając spektakularne sukcesy.

Jesteś tutaj: Start Demo section Witamy w Szkole Podstawowej nr 24