wtorek, 11 13th

SP 24 dla Niepodległej

Barbara Wanat
Odsłony: 12

W dniu 9 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia podsumowująca szereg działań i przedsięwzięć upamiętniających 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, którą swoją obecnością uświetnili Patroni Szkoły - Partyzanci Lubelszczyzny i przewodnicząca Rady Rodziców. O godzinie 11:11 cała społeczność szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi, pracownikami administracji i obsługi oraz obecnymi rodzicami odśpiewała 4 zwrotki hymnu "Mazurka Dąbrowskiego". Byliśmy jedną z 24 tysięcy szkół w Polsce, która wzięła udział w ogólnopolskim projekcie "Hymn dla Niepodległej".

Odszedł nasz Patron

Barbara Wanat
Odsłony: 6

Z przykrością informujemy, że w dniu 08 listopada 2018r odszedł od nas św. pamięci kapitan Wojciech Bojarczuk Żołnierz AK-WIN Partyzant Lubelszczyzny nasz Patron.
Uroczystości żałobne odbędą się w dniu 13 listopada 2018 r. o godz. 8:00 w kaplicy przy ul. Lipowej

o czym z żalem zawiadamia

Dyrektor i Społeczność Szkoły SP nr 24

100 Kolorowanek na Stulecie