czwartek, 07 27th

Last updatePt, 30 Cze 2017 7pm

Aktualności

Udział uczniów w konkursach – II semestr 2016/2017

Udział uczniów w konkursach – II semestr 2016/2017

 KLASY I-III

 

Lp

Nazwa konkursu

Nauczyciel przygotowujący

Rodzaj konkursu

Organizator konkursu

Termin konkursu

Laureaci i nagrody

Ilość ucz
niów biorą

cych udział

 

1.       

Agnieszka Mroczek

matematyczny

UMCS i Przedszkole nr 14

maj

I miejsce

2

2.       

Elżbieta Suseł

wiedzy ogólnej

Olimpusek-ogólnopolski

styczeń

 

6

3.       

Elżbieta Suseł

wiedzy o Lublinie

SP 51 – „Lublin, moja mała Ojczyzna”

kwie
cień

 

1

4.       

Elżbieta Suseł

matematyczny

SP 4 – „Myślę, liczę, wiem”

maj

 

1

5.       

Elżbieta Suseł

wiedzy ogólnej

SP 24 – „Szkolny Omnibus”

maj

I miejsce

1

6.       

Elżbieta Kozłowska

matematyczny

SP 4 – „Myślę, liczę, wiem”

maj

 

1

7.       

Elżbieta Kozłowska

wiedzy ogólnej

Olimpusek-ogólnopolski

styczeń

 

8

8.       

Elżbieta Kozłowska

wiedzy ogólnej

SP 24 „Omnibus”

maj

Wyróżnienie – Nina Butryn

1

9.       

Monika Wójtowicz

plastyczny

SP 24 "Jubileuszo
wa zakladka"

maj

 

4

10.    

Alicja Pruchniak

plastyczny

SP 24 "Jubileuszo
wa zakładka"

maj

Wyróżnienie: Aleksander Czajkowski

15

11.    

Krystyna Klimek

ogólnopolski

Olimpusek-ogólnopolski

styczeń

3 laureatów: L. Jankowska, W. Kopeć, K. Kuśmierz

 

12.    

Mariola Buczek

plastyczny

Dla świetlic Miasta Lublina

kwiecień

I miejsce-M. Skuła-„Palma Wielkanocna

I miejsce-J. Martyn „Kwiaty dla Mamy”

Wyróżnienie-E. Machnowska „Kwiaty dla Mamy”

 

13.    

Monika Kaniewska-Ozimek

Ogólnopolski konkurs wiedzy zintegrowanej

Olimpusek

styczeń

Laureat B. Juźko

9

 

14.    

Monika Kaniewska-Ozimek

Międzyszkolny konkurs wiedzy ogólnej

SP 24 – „Szkolny Omnibus”

czerwiec

III miejsce-B. Juźko

1

15.    

Monika Kaniewska-Ozimek

Międzyszkolny konkurs plastyczny

„Kocham Cię Lublinie” – SP 24

maj

 

 

16.    

Urszula Zawadzka

Matematyczny, szkolny

SP 24 „Zdolny Matematyk”

marzec

I miejsce G. Łasocha

II miejsce M. Skuła

III miejsce S. Lubański

 

17.    

Urszula Zawadzka

ogólnopolski

Olimpus

marzec

Laureat - L. Jankowska

 

18.    

Urszula Zawadzka

ogólnopolski

Olimpusek

marzec

udział

8

19.    

Urszula Zawadzka

międzyszkolny

Zajęcia szachowe - turniej

kwiecień, maj

Turnieje szachowe

4

20.    

Urszula Wójcik

plastyczny

Dla świetlic Miasta Lublina

kwiecień

II miejsce „Palma Wielkanocna” O. Wilczek

 

21.    

Iwona Nakonieczna

ogólnopolski

MEN-„Wielka Liga Czytelników”

marzec

półfinaliści

2

22.    

Maria Żmudzka - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj w oczach dzieci”

plastyczny

MDK Nr 2

grudzień

W. Kopeć - wyróżnienie

18

23.    

III Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny „Moja przygoda z H. Sienkiewiczem”

plastyczny

SP 10

listopad

III miejsce – W. Kopeć

18

24.    

50 Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej

recytatorski

MDK „Pod Akacją” - LKO

Czerwiec

wyróżnienie-W. Kopeć

2

25.    

XXXV Mały Konkurs Recytatorski (powiatowy)

recytatorski

WOK Lublin

maj

wyróżnienie-W. Kopeć

3

26.    

XIII Turniej Poezji Dziecięcej

recytatorski

SP 43

kwiecień

I miejsce – W. Kopeć

5

27.    

VII Międzyszkolny Konkurs recytatorski „Poznajemy twórczość M. Konopnickiej”

recytatorski

SP 52

marzec

I miejsce – W. Kopeć

 

28.    

Wojewódzki Plastyczny „Łączy nas ciepło”

plastyczny

LPEC S.A.

styczeń

wyróżnienie-W. Kopeć

18

29.    

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Wiersze śniegiem przyprószone”

recytatorski

SP 17

luty

wyróżnienie-W. Kopeć

4

30.    

Szkolny Konkurs Plastyczny „Lublin jesienią”

plastyczny

SP 24

listopad

wyróżnienie-W. Kopeć

18

31.    

Szkolny Konkurs Matematyczny klas II.

matematyczny

SP 24

kwiecień

III miejsce – W. Kopeć

18

32.    

Szkolny Konkurs plastyczny „Wiersze śniegiem przyprószone”

recytatorski

SP 24

luty

I miejsce – W. Kopeć

18

33.    

Ogólnopolski „Olimpusek” – p. K. Klimek

j. angielski

Olimpus

marzec

W. Kopeć-laureat

K. Kuśmierz - laureat

6

34.    

Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Plastyczny

recytatorski

plastyczny

SP 32

Maj

I miejsce-J. Czarnecki

Wyróżnienie – J. Czarnecki

3

18

35.    

XXXVI Mały Konkurs Recytatorski (powiatowy)

recytatorski

WOK Lublin

maj

J. Czarnecki-nagroda

3

36.    

Wojewódzki Konkurs Poezji Regionalnej „Lubelszczyzna Europy godna Ojczyzna”

recytatorski

Gimnazjum nr 14

kwiecień

III miejsce – J. Czarnecki

3

37.    

XXXVI Mały Konkurs Recytatorski

recytatorski

WOK Lublin

czerwiec

M. Czarnecki – II nagroda

1

38.    

50 Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej

recytatorski

MDK ‘Pod Akacją’

LKO

czerwiec

M. Czarnecki Laureat

2

39.    

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ‘Poznajemy twórczość M. Konopnickiej’

recytatorski

SP 52

marzec

M. Czarnecki-II miejsce

2

40.    

XIII Turniej Poezji Dziecięcej

recytatorski

SP 43

kwiecień

M. Czarnecki – nagroda specjalna

 

41.    

Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Tu Ojczyzna, tu nasz dom”

recytatorski

SP 51

maj

M. Czarnecki-III miejsce

 

42.    

Międzyszkolny Konkurs recytatorski „Czytamy proszę”

czytelniczy

SP 24

listopad

M. Czarnecki-I miejsce

 

43.    

Międzyklasowy Konkurs matematyczny

matematyczny

SP 24

kwiecień

M. Czarnecki-II miejsce

 

44.    

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kocham Cię Lublinie”

plastyczny

SP 24

maj

J. Foryś-wyróżnienie

18

45.    

Międzyklasowy konkurs matematyczny kl. II

matematyczny

SP 24

kwiecień

J. Foryś-I miejsce

18

46.    

Szkolny konkurs plastyczny „Lublin jesienią”

plastyczny

SP 24

listopad

J. Foryś-wyróżnienie

18

47.    

Mikołajkowy Turniej Szachowy

szachowy

MDK „Pod Akacją”

grudzień

J. Foryś-I miejsce

 

48.    

Ogólnopolski „Olimpusek”-K. Klimek

Język angielski

OLIMPUS

marzec

K. Kuśmierz-Laureat

 

49.    

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kocham, Cię Lublinie”

plastyczny

SP 24

kwiecień

W. Januszek-Sulczyńska – II miejsce

18

50.    

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kocham, Cię Lublinie”

plastyczny

SP 24

kwiecień

N. Cieplicka-wyróżnienie

M. Rozenbajgier-GRAND PRIX

 

51.    

Wojewódzki konkurs plastyczny „Człowiek dla człowieka bratem”

plastyczny

SP 32

maj

M. Rozenbajgier-I miejsce

 

52.    

XIII Turniej Poezji Dziecięcej „Lubelskie ach jakie cudne”

recytatorski

SP 43

maj

M. Rozenbajgier-II miejsce

4

53.    

III Wojewódzki konkurs plastyczny „Moja  przygoda z H. Sienkiewiczem”

plastyczny

SP 10

czerwiec

M. Rozenbajgier-I miejsce

 

54.    

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Mikołaj w  oczach dzieci”

plastyczny

MDK Nr 2

grudzień

M. Rozenbajgier-wyróżnienie

 

55.    

Szkolny konkurs plastyczny „Rodzinne czytanie”

plastyczny

SP 24

listopad

M. Rozenbajgier-I miejsce

 

56.    

Szkolny konkurs plastyczny „Lublin jesienią”

plastyczny

SP 24

listopad

M. Rozenbajgier-wyróżnienie

 

57.    

Wojewódzki konkurs literacko plastyczny „Moja przygoda z H. Sienkiewiczem”

plastyczny

SP 10

listopad

J. Skóra-II miejsce

18

58.    

Konkurs „Czytanie prozy H. Sienkiewicza”

czytelniczy

SP 24

grudzień

J. Skóra-III miejsce

 

59.    

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze śniegiem przyprószone”

recytatorski

SP 24

luty

J. Martyn III miejsce

 

60.    

XIII Turniej Poezji Dziecięcej „Lubelskie-jakie cudne”

recytatorski

SP 24

kwiecień

M. Wrona-III miejsce

 

61.    

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Wiersze śniegiem przyprószone”

recytatorski

SP 17

luty

A.Porzuc-III miejsce

 

62.    

Szkolny konkurs plastyczny „Lublin jesienią”

plastyczny

SP 24

grudzień

J. Martyn – II miejsce

 

63.    

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wiosenny bukiet”

plastyczny

SP 51

maj

J. Martyn – I miejsce

 

64.    

Mikołajkowy Turniej Szachowy

szachowy

MDK „Pod Akacją”

grudzień

J. Martyn III miejsce

 

65.    

Konkurs czytelniczy

czytelniczy

SP 24

listopad

F. Dermanowski

 

Klasy IV - VI

 

1.   

Wojewódzki konkurs recytatorski „Człowiek dla człowieka bratem”

recytatorski

SP 32

maj

D. Bubicz-II miejsce

 

2.   

XXXV Mały konkurs recytatorski (powiatowy)

recytatorski

WOK Lublin

czerwiec

D. Bubicz-nagroda

 

3.   

XXIII Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji K. I. Gałczyńskiego

recytatorski

SP 42

czerwiec

D. Bubicz – nagroda I stopnia

 

4.   

VII Międzyszkolny konkurs recytatorski „Poznajemy twórczość M. Konopnickiej”

recytatorski

SP 52

marzec

D. Bubicz-II miejsce

 

5.   

Międzyszkolny Konkurs recytatorski prozy H. Sienkiewicza

recytatorski

SP 38

grudzień

D. Bubicz-wyróżnienie

 

6.   

VIII Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji A. Mickiewicza

recytatorski

SP 4

maj

D. Bubicz-III miejsce

 

7.   

Wojewódzki konkurs recytatorski „Człowiek dla człowieka bratem”

recytatorski

SP 32

maj

S. Orzechowski – I miejsce

 

8.   

XXIII Międzyszkolny konkurs poezji K. I. Gałczyńskiego

recytatorski

SP 42

czerwiec

S. Orzechowski-nagroda III stopnia

 

9.   

XIII Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji A. Mickiewicza

recytatorski

SP 4

maj

S. Orzechowski-wyróżnienie

 

10.                 

VII Międzyszkolny konkurs recytatorski „Poznajemy twórczość M. Konopnickiej”

recytatorski

SP 52

marzec

S. Orzechowski – II miejsce

 

11.                 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Z moich rodzinnych stron”

plastyczny

Muzeum Żup Krakowskich

Wieliczka

 

O. Wojewoda – Laureatka

 

12.                 

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”

plastyczny

Muzeum w Bielsku Podlaskim

 

E. Turska – Laureatka III miejsca

 

13.                 

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Mój Świat – Pejzaż 2017”

plastyczny

Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice

 

K. Zdyb – wyróżnienie

 

14.                 

XVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży

plastyczny

MDK Oświęcim

 

W. Kulesza – Laureat

A. Woch – Laureatka

 

15.                 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Barwy Jesieni”

plastyczny

MDK w Stargardzie

 

W. Jaworska-Finalistka

B. Kulfan-Finalistka

 

16.                 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Makulatura to nie śmieć – owady”

plastyczny

Dom Środowisk Twórczych Łomża

 

N. Kurasiewicz - Finalistka

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Aktualności Udział uczniów w konkursach – II semestr 2016/2017