środa, 11 14th

Last updatePt, 09 Lis 2018 7pm

Aktualności

5 "a" zwiedza jubileuszowe wystawy

5 "a" zwiedza jubileuszowe wystawy

                W dniu 27.11.2017 r. podczas lekcji języka polskiego uczniowie klasy 5 a zwiedzali jubileuszowe wystawy, które z okazji 100-lecia naszej Szkoły przygotowali nauczyciele. W sali nr 19 zgromadzono pamiątki historyczne: m. in.  autentyczne arkusze ocen sprzed stu lat, dawne świadectwa i dokumenty szkolne, mnóstwo zdjęć, stare kroniki szkolne. Uczniowie z wielkim skupieniem oglądali zgromadzone eksponaty, mieli możliwość naocznego obcowania z historią. W sali nr  12 zostały wyeksponowane wytwory uczniowskie w konwencji czterech pór roku. Klasa zamieniła się w kolorowe, kwitnące miejsce, w którym można było podziwiać kreatywność i artyzm naszych uczniów.

Galeria

Jesteś tutaj: Start Aktualności ROK SZKOLNY 2017/2018 Aktualności 2017/2018 5 "a" zwiedza jubileuszowe wystawy