środa, 10 17th

Last updateŚr, 10 Paź 2018 9pm

Lekcja otwarta w klasie 3 "b"

Dnia 23 maja 2018r. w kl. III B odbyła się lekcja otwarta, którą poprowadziła wych.Urszula Zawadzka. Na zajęciach była obecna p. Dyrektor Barbara Wanat oraz panie z edukacji wczesnoszkolnej. Opracowywany temat to - "Ogrody małe i duże". Uczniowie realizowali cele lekcji wykorzystując wielorakie możliwości tablicy interaktywnej. Tablica jako nowoczesny element edukacji pozwoliła uczniom wysłuchać odgłosów wiosennego ogrodu-śpiewu ptaków, szumu drzew i wiatru, posłużyła do wizualizacji ebooka oraz umożliwiła pracę na programie Paint. Dzieci podczas zajęć same zakładały klasowe ogródki siejąc nasiona warzyw i kwiatów, poznały style ogrodów oraz różnicę między siewem, a sadzeniem roślin. Na zakończenie lekcji dzięki możliwościom tablicy interaktywnej powstała wizualizacja ogrodu z kwiatami, owadami i zwierzętami. Były również elementy pogody-słońce, deszcz i burze. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom czynnego udziału lekcji, a Urszuli Zawadzkiej podziękowała za prowadzenie zajęć.

GALERIA

Jesteś tutaj: Start Aktualności ROK SZKOLNY 2017/2018 Aktualności 2017/2018 Lekcja otwarta w klasie 3 "b"