niedziela, 08 19th

Last updateSo, 30 Cze 2018 2pm

Lekcja otwarta w klasie 3 "b"

Dnia 23 maja 2018r. w kl. III B odbyła się lekcja otwarta, którą poprowadziła wych.Urszula Zawadzka. Na zajęciach była obecna p. Dyrektor Barbara Wanat oraz panie z edukacji wczesnoszkolnej. Opracowywany temat to - "Ogrody małe i duże". Uczniowie realizowali cele lekcji wykorzystując wielorakie możliwości tablicy interaktywnej. Tablica jako nowoczesny element edukacji pozwoliła uczniom wysłuchać odgłosów wiosennego ogrodu-śpiewu ptaków, szumu drzew i wiatru, posłużyła do wizualizacji ebooka oraz umożliwiła pracę na programie Paint. Dzieci podczas zajęć same zakładały klasowe ogródki siejąc nasiona warzyw i kwiatów, poznały style ogrodów oraz różnicę między siewem, a sadzeniem roślin. Na zakończenie lekcji dzięki możliwościom tablicy interaktywnej powstała wizualizacja ogrodu z kwiatami, owadami i zwierzętami. Były również elementy pogody-słońce, deszcz i burze. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom czynnego udziału lekcji, a Urszuli Zawadzkiej podziękowała za prowadzenie zajęć.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Lekcja otwarta w klasie 3 "b"