wtorek, 09 25th

Last updateN, 23 Wrz 2018 9pm

Zakończenie roku szkolnego

W radosnym nastroju zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. 22 czerwca  o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej  spotkali się uczniowie klas 4 – 7, Patroni szkoły, dyrekcja, rodzice i nauczyciele .

Pani Dyrektor Barbara Wanat  krótko podsumowała miniony rok szkolny, z dumą zaprezentowała nagrody zdobyte przez uczniów w konkursach ogólnopolskich, puchary za osiągnięcia sportowe – najlepsze miejsca w rozgrywkach powiatu, wręczyła dyplomy i nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu.

W części artystycznej wystąpił chór przygotowany przez p. Dorotę Ostrowską oraz uczniowie klasy czwartej, szóstej i piątej  z krótkim programem literackim . Obecnym na akademii szczególnie spodobała się rapowanka zaprezentowana przez Marcela Bęczyńskiego :

Dwudziesta czwarta, dwudziesta czwarta,

zawsze ciekawa, dla nas otwarta.

Te słowa będą nam towarzyszyć w czasie odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu !

Życzymy wszystkim udanych, wesołych i bezpiecznych wakacji !!!