wtorek, 09 25th

Last updateN, 23 Wrz 2018 9pm

Podsumowanie II semestru 2017/2018

Dnia 18 czerwca 2018 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego  dla uczniów klas IV – VII, podczas którego przedstawiciele zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w II semestrze  roku szkolnego 2017/2018.

Rada Samorządu rozpoczęła prezentację od przedstawienia społeczności uczniowskiej wyników klasyfikacji klas starszych. Był to bardzo dobry moment do odczytania nazwisk i poznania uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz 100% frekwencję. Jako pierwsi zostali wyróżnieni oraz zaprezentowani  wszyscy laureaci konkursów szkolnych  i poza szkolnych.  Następnie nasi przedstawiciele zaprezentowali efekty przeprowadzonych działań, akcji oraz pracy w różnych sekcjach działających w ramach Samorządu Uczniowskiego. Kolejnym etapem było  przypomnienie  wszystkim zgromadzonym informacji  o zasadach bezpiecznego odpoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu. Na koniec apelu  pani dyrektor Barbara Wanat podsumowała  pracę uczniów w bieżącym roku szkolnym, pogratulowała sukcesów i bardzo dobrych wyników oraz zachęcała do dalszej owocnej pracy.

FREKWENCJA

Średnia frekwencja w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 w klasach IV-VI wynosi 84,46%

KLASY, KTÓRE UZYSKAŁY NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ:

I MIEJSCE KLASA VI A 90,3  %

II MIEJSCE KLASA IV A 90,1 %

III MIEJSCE KLASA IV C 88  %

UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI 100% FREKWENCJĘ:

KLASA IV A: KRUPA NATALIA, WRONA OSKAR

KLASA IV C: LIPSKI OLIWIER, ŚNIEGULA ANASTAZJA, PUZIO KLAUDIA

KLASA VI A: BUBICZ DAMIAN, DOMIŃSKI KACPER, GROMEK KLAUDIA

KLASA VII A: RUSINEK MALWINA, WOCH ALEKSANDRA

OSIĄGNIĘCIA I WYNIKI  W NAUCE  UZYSKANE  W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018