wtorek, 09 25th

Last updateN, 23 Wrz 2018 9pm

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

03 września 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość przebiegała w dwóch etapach, o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie klas IV - VIII, a o godzinie 10:30 uczniowie klas I - III i oddziału przedszkolnego. Pani dyrektor mgr Barbara Wanat powitała przybyłych Patronów, Rodziców, Przyjaciół Szkoły, nauczycieli i naszych wspaniałych uczniów. Pani dyrektor przedstawiła kalendarz roku szkolnego i życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celów. Po części oficjalnej zebrani obejrzeli i wysłuchali część artystyczną przygotowaną przez chór szkolny pod kierunkiem p. Doroty Ostrowskiej i uczniów klasy VII "a" przygotowanych przez p. Elżbietę Wróbel. Część artystyczną na drugiej turze zaprezentowali uczniowie klas III przygotowani przez p. Monikę Mejer i p. Alicję Pruchniak. Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

GALERIA

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019