środa, 12 19th

Last updateSo, 08 Gru 2018 1pm

Kolejny rok akcji „Wspólne czytanie najmłodszym”.

28 września 2018 troje uczniów z kl. 6 b, w ramach Klubu Czytelnika, po raz pierwszy w tym roku, odwiedziło dzieci z Przedszkola nr 4 w Lublinie. Tym samym również rozpoczęli, po raz drugi, akcję „Wspólne czytanie najmłodszym”. Na pierwszym spotkaniu z sześciolatkami uczniowie czytali fragmenty książki „Kocham Polskę (…) 100 lat odzyskania niepodległości”. Dzieci słuchały bardzo uważnie, oglądały ilustracje i odpowiadały na pytania. Przedszkolaki, wspólnie z uczniami, zaśpiewały również pięknie hymn Polski, a także wyrecytowały wiersz W. Bełzy „Kto ty jesteś? Polak mały!”. Była także wspólna zabawa w „pajęczynkę”, w czasie, której uczniowie poznawali naszych najmłodszych kolegów i koleżanki. Dzieci opowiadały jakie są ich ulubione zabawy i jak spędzają wolny czas. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i zakończyło się zapowiedzią kolejnej wizyty.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Kolejny rok akcji „Wspólne czytanie najmłodszym”.