sobota, 07 20th

Last updateŚr, 10 Lip 2019 10am

Aktualności

Uroczysta Msza Święta kończąca rok szkolny

13 czerwca 2019 społeczność naszej szkoły wraz z dyrekcją oraz wychowawcami uczestniczyła we Mszy Świętej kończącej rok szkolny. Mszy Świętej przewodniczył proboszcz archikatedry ks. Adam Lewandowski. W kazaniu zachęcał nas do modlitwy w intencji nauczycieli oraz kapłanów. Na zakończenie Mszy Świętej zarówno dyrektor naszej szkoły mgr Barbara Wanat oraz ks. prał. Adam Lewandowski podziękowali za miniony rok szkolny oraz za dobrą współpracę między szkołą a parafią. Po błogosławieństwie katecheci podziękowali naszym uczniom za zaangażowanie w Liturgiczna Służbę Ołtarza, Scholę oraz w grupę Liturgiczną przygotowującą niedzielną Liturgię Słowa.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Uroczysta Msza Święta kończąca rok szkolny