sobota, 07 20th

Last updateŚr, 10 Lip 2019 10am

Osiągnięcia uczniów klas I-III

ROK SZKOLNY 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA klasy I A:
wychowawca Elżbieta Kozłowska

  1. Łukasz Drążyk zajął  II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W zdrowym ciele, zdrowy duch” organizowanym przez SP nr 30 im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
  1. Oliwia Maciejewska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetycko-Plastycznym „Szkicem i pędzlem o Lublinie” zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin.
  1. Oliwia Żak otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Speaknij się z nami” organizowanym przez Sp nr 18 w Lublinie
  1. Zuzanna Paruch otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Speaknij się z nami” organizowanym przez Sp nr 18 w Lublinie
  1. Oliwia Żak otrzymała wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze śniegiem przyprószone”
  1. Kornelia Słoboda zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie plastyczno-czytelniczym „Rodzinne czytanie dla Niepodległej” w kategorii klas 0-1
  1. Joanna Urban zajęła II miejsce w Szkolnym Konkursie plastyczno-czytelniczym „Rodzinne czytanie dla Niepodległej” w kategorii klas  0-1
  1. Kamil Kamiński zajął I miejsce w w klasyfikacji roczników 2011 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce sportowej
  1. Kamil Brzezicki zajął III miejsce w w klasyfikacji roczników 2011 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w gimnastyce sportowej i I miejsce w klasyfikacji drużynowej wieloboju chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce sportowej
  1. I miejsce w klasyfikacji drużynowej wieloboju chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce sportowej
  1. II miejsce w klasyfikacji drużynowej wieloboju dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce sportowej
  1. Udział uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ogólnej „Olimpusek”
  1. Udział uczniów w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym pt. „Anioły” organizowanym przez MDK „ Dorożkarnia „ w Warszawie
  1. Udział uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Dworce Lubelskie „Bezpieczna droga do domu”
  1. Joanna Urban wzięła udział w Szkolnym Konkursie Poetyckim „Lublin oczami dziecka”
  1. Udział uczniów w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Polska – moja Ojczyzna”

 

 OSIĄGNIĘCIA KLASY I B:
wychowawca Maria Żmudzka

  1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy języka angielskiego- WIKTOR ZWIERZCHOWSKI laureat

  2. Mały Konkurs Recytatorski (wojewódzki)- JULIA WIŚNIEWSKA, ADRIANNA MANAILO, WIKTORIA GOLANKO –wyróżnienia

  3. Jesienny Konkurs Recytatorski(wojewódzki)- JULIA WIŚNIEWSKA- wyróżnienie

  4. Wojewódzki Turniej Poezji ,,Poznajemy twórczość M. Konopnickiej”- JULIA WIŚNIEWSKA- III miejsce -ADRIANNA MANAILO- wyróżnienie

  5. Międzyszkolny Konkurs Poetycki ,,Złota jesień”- JULIA WIŚNIEWSKA- I miejsce

  6. Konkurs Recytatorski ,,Wolnym być”- JULIA WIŚNIEWSKA- III miejsce - ADRIANNA MANAILO – wyróżnienie

  7. Międzyszkolny konkurs plastyczny,, Ozdoby choinkowe”- ADAM MARTYN- III miejsce

  8. Międzyszkolny konkurs plastyczny,, W zdrowym ciele zdrowy duch”- ADRIANNA MANAILO- wyróżnienie

  9. Turniej szachowy w kategorii ,,junior”- JAGODA STERNIK- III miejsce

  10. Konkurs plastyczny ,,W zimowej szacie”- ADRIANNA MANAILO- wyróżnienie

  11. Konkurs plastyczny ,,Spiknij się z nami”- JULIA BIELECKA – wyróżnienie -MARTYNA JAKUBCZAK – wyróżnienie

  12. Turniej piłki nożnej ,,Z podwórka na stadion”- WIKTORIA GOLANKO

  13. Mistrzostwa DEICHMAN- eliminacje miejskie- WIKTORIA GOLANKO

  14. Szkolny Konkurs Recytatorski „ Wiersze śniegiem przyprószone”:ADRIANNA MANAILO - I miejsce, JULIA WIŚNIEWSKA – II miejsce, WIKTOR ZWIERZCHOWSKI III miejsce Wyróżnienia: JOWITA FLIS, ADRIANNA MANAILO, WIKTORIA  GOLANKO

  15. Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Polska-nasza Ojczyzna” – ANIELA BĘCZYŃSKA- wyróżnienie- JULIA WIŚNIEWSKA - wyróżnienie  

 

OSIĄGNIĘCIA klasy II "b"
wychowawca Monika Kaniewska - Ozimek

  1. "Rodzinne czytanie dla Niepodległej”: I miejsce - Kuba Zubrzycki,  II miejsce  -Laura CurIII miejsceMaks Kotarski;
  1. Konkurs Recytatorski „Polska moja Ojczyzna”: II miejsce - Wiktoria Chmiel
  1. Miejski Konkurs Plastyczny „Moja mała Ojczyzna” - organizator - Biblioteka ul.Rynek i Klub Super Babć: I miejsce - Ksawery Wasik, wyróżnienia: G. Karaś, A. Cisz, K. Zubrzycki, M. Żmuda,  K. Walkiewicz
  1. Szkolny Konkurs Recytatorski „ Wiersze śniegiem przyprószone”: I miejsce. -Kuba Zubrzycki, III miejsce - Wiktoria Chmiel, wyróżnienie - Daria Rusin
  1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Zintegrowanej i z j. angielskiego "OLIMPUSEK": Saba Kusikashvili laureat z matematyki

 

     OSIĄGNIĘCIA klasy III "a"
wychowawca Monika Mejer

  1. W Konkursie Recytatorskim ,, Śniegiem Przyprószone’’: I miejsce Aleksandra Stuleblak, II miejsce Patrycja Simińska, wyróżnienie Makka Akhieva
  1. W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym:,, Zdrowym ciele zdrowy duch’’   I miejsce Aleksandra Stuleblak
  1. W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym   ,Zakładka” -II miejsce Makka Akhieva
  1. W Międzyszkolnym Konkursie ,,Wymarzona Choinka’’- I miejsce Aleksandra Stuleblak
  1. W Konkursie Recytatorskim ,,Moja Ojczyzna’’ - I miejsce Aleksandra Stuleblak, I miejsce Makka Akvieva,  wyróżnienie Patrycja Simińska
  1. W Miejskim Międzyszkolnym Konkursie ,,Zdrowo i bezpiecznie’’ - I miejsce Martyna Cichecka, III miejsce  Marek Martyniak
  1. W Międzyszkolny konkursie plastycznym ,,Najpiękniejsza kartka walentykowa’’- II miejsce Makka Akhieva
  1. W Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym,, Promocja zdrowia” wyróżnienie Aleksandra Stuleblak
  1. W Miejskim w Konkursie Czytelniczym ,,Bajki ,bajeczki ,baśnie’’  V miejsce Aleksandra Stuleblak, Patrycja Simińska
  1. W Konkursie Szkolnym ,,Higienicznie ,zdrowo ,kolorowo’’ I miejsce  Patrycja Siminska , Aleksandra Stuleblak, Makka Akhieva
  1. I miejsce klasy - Dni Sportu Szkolnego

 

OSIĄGNIĘCIA KLASY III "b"
wychowawca Alicja Pruchniak

  1. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy OgólnejLAUREAT Z MATEMATYKIMagdalena Krok,

  2. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zwierzęta duże i małe” II miejsce Lena Wilczek,

  3. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Legendy Polskie” – wyróżnienie Zuzanna Abramek

  4. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Przygoda z MOSiR”wyróżnienie Zuzanna Abramek, wyróżnienie Olga Tychmanowicz

  5. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Sportowej

    I miejsce
    w Igrzyskach Młodzieży w Gimnastyce Sportowej Chłopców w klasyfikacji drużynowej –Konrad Kamiński, Nataniel Lipski

    I miejsce w klasyfikacji rocznikowej 2009 chłopców – Konrad Kamiński

    II miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt – Lena Wilczek

    III miejsce w klasyfikacji rocznikowej 2010 dziewcząt – Lena Wilczek

    II miejsce w wieloboju indywidualnym skok przez kozła – Konrad Kamiński

    I miejsce w wieloboju indywidualnym układ ćwiczeń wolnych na ścieżce – Konrad Kamiński

    II miejsce w wieloboju indywidualnym drążek – Konrad Kamiński

  6. Miejski Konkurs Plastyczny „Lublin – moja mała Ojczyzana” – w ramach projektu „Tajemnice Starej Fotografii - organizator - Biblioteka ul.Rynek i Klub Super Babć:  wyróżnienie drużyna: Zuzanna Abramek, Zofia Lambert, Zuzanna Lambrt, Nataniel Lipski

  7.  Międzyszkolny konkurs plastyczny ,, Wymarzona choinka” II miejsce Olga Tychmanowicz

  8. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Bajki, baśnie i bajeczki”V miejsce drużyna Magdalena Krok i Eryk Andrzejczak,

  9. Międzyszkolny Konkurs  Poetycko-Plastyczny  „Szkicem i pędzlem o Lublinie” zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin wyróżnienie Aleksander Czajkowski

  10. Szkolny Konkurs Recytatorski „ Wiersze śniegiem przyprószone” - II miejsce Magdalena Krok, wyróżnienie Eryk Andrzejczak

  11. Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Polska-nasza Ojczyzna : II miejsce Eryk Andrzejczak, wyróżnienie Magdalena Krok

  12.  Szkolny Konkurs Recytatorski dla Uczniów klas II - IV przygotowany przez Bibliotekę Szkolną „Polska nasza Ojczyzna” II miejsce Eryk Andrzejczak, wyróżnienie Magdalena Krok

  13.  Turniej szachowy w kategorii ,,junior” - XXII miejsce Olga Tychmanowicz
  14. Szkolny Konkurs Poetycki „Lublin oczami dziecka” wyróżnienie Aleksander Czajkowski