wtorek, 03 19th

Last updatePn, 18 Mar 2019 6pm

Podsumowanie semestru

Apel podsumowujący I semestr 2009/2010

DNIA 11 LUTEGO 2010 r. ODBYŁ SIĘ APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV - VI,  PODCZAS KTÓREGO PRZEDSTAWICIELE ZAPOZNALI WSZYSTKICH ZGROMADZONYCH Z WYNIKAMI SWOJEJ PRACY  W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010.
W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI RADA SAMORZĄDU PRZEDSTAWIŁA SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ WYNIKI KLASYFIKACJI KLAS IV - VI.
BYŁ TO BARDZO DOBRY MOMENT DO ODCZYTANIA NAZWISK I POZNANIA UCZNIÓW, KTÓRZY UZYSKALI NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN ORAZ 100 % FREKWENCJĘ. KOLEJNYM ETAPEM BYŁO WYRÓŻNIENIE ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD WSZYSTKIM LAUREATOM KONKURSÓW SZKOLNYCH I POZA SZKOLNYCH. NASTĘPNIE NASI PRZEDSTAWICIELE ZAPREZENTOWALI EFEKTY PRZEPROWADZONYCH DZIAŁAŃ, AKCJI ORAZ PRACY W RÓŻNYCH SEKCJACH DZIAŁAJĄCYCH W RAMACH SU, ZACHĘCAJĄC JEDNOCZEŚNIE I INNYCH DO ZAANGAŻOWANIA SIĘ W PRACE ORGANIZACJI.
W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ FERIAMI ZIMOWYMI PRZEWODNICZĄCA SU PRZYPOMNIAŁA WSZYSTKIM ZGROMADZONYM ZASADY BEZPIECZNEGO ODPOCZYNKU I SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU. NA KONIEC APELU GŁOS ZABRAŁA PANI DYREKTOR I. POGODA, KTÓRA PODSUMOWAŁA PRACĘ UCZNIÓW BIEŻĄCYM SEMESTRZE, POGRATULOWAŁA SUKCESÓW ORAZ ZACHĘCAŁA DO DALSZEJ OWOCNEJ PRACY.

Jesteś tutaj: Start Podsumowanie semestru Apel podsumowujący I semestr 2009/2010