poniedziałek, 03 25th

Last updatePn, 18 Mar 2019 6pm

ROK SZKOLNY 2016/2017

Gra miejska

Dnia 24 maja 2017r. klasy III naszej szkoły uczestniczyły w grze miejskiej zorganizowanej z okazji 700-lecia naszego miasta. Dzieci z lubelskich szkół zostały podzielone na drużyny. Każda drużyna to byli paziowie jednego z królów związanych z Lublinem. Wędrując z mapą poznawali zabytki naszego miasta, legendy oraz rozwiązywali różne zadania. Za dobre wykonanie zadania otrzymywali kolejny fragment  informacji o królu, którego paziami byli. Po dotarciu do celu musieli jeszcze odszukać ukryty skarb. Nasze klasy spisały się wspaniale.Drużyna z klas III a i III b zajęła I miejsce, a klasa III c – drugie.  Wszyscy świetnie się bawili i lepiej poznali historię naszego miasta.

Jesteś tutaj: Start ROK SZKOLNY 2016/2017 Gra miejska