Szkoła Podstawowa nr 24 usytuowana jest w samym centrum Lublina przy ulicy Niecałej.

Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Cieszymy się dobrą opinią wśród uczniów, rodziców i władz oświatowych. Systematycznie odbywają się spotkania z rodzicami, absolwentami, partyzantami. Bardzo dobrze układa się współpraca z lubelskimi uczelniami UMCS, KUL, Uniwersytetem Przyrodniczym, Uniwersytetem Medycznym, Archikatedrą, MDK nr 1 przy ul. Grodzkiej i MDK nr 2 przy ul. Bernardyńskiej, Teatrem NN, "Domem Słów", WOK, MOPR, Kościołem Karmelitów, Miejską Biblioteką Publiczną, Wojewódzką Biblioteką Publiczną i Biblioteką Pedagogiczną. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w różnorodnych imprezach środowiskowych, konkursach szkolnych, pozaszkolnych, regionalnych, wojewódzkich osiągając spektakularne sukcesy.

Zapraszamy Państwa na nową stronę internetową naszej placówki https://zsp2.lublin.eu/ . Nowa strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana i będą pojawiać się na niej