Logowanie do witryny

logo100

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/20. Pani Dyrektor Barbara Wanat przywitała uczniów, rodziców i nauczycieli.

Po przemówieniu Pani Dyrektor, odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas II, które pod kierunkiem swoich wychowawczyń, p. M. Żmudzkiej oraz p. E. Kozłowskiej zaprezentowały wiersze, piosenki, a na koniec odtańczyły krakowiaka. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania ze swoimi wychowawcami.

przedszkola nabor  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa szkolapamieta
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala