Logo SP 24 black

„Wiadomość ta dedykowana jest dla Rodziców/Opiekunów, którzy przy odzyskiwaniu dostępu do systemu Dziennik elektroniczny UONET+ otrzymali w wiadomości informację o kilku loginach dających możliwość wglądu do danych każdego dziecka z osobna. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uprzejmie informujemy, że w dniu 12.11.2019 r. będzie przeprowadzone scalenie kont Rodziców/Opiekunów, którzy przy odzyskiwaniu dostępu do systemu Dziennika elektronicznego otrzymali w wiadomości informację o kilku loginach.

Rodzic/Opiekun zainteresowany posiadaniem jednego loginu, pod którym będą widoczne dane o wszystkich dzieciach w szkołach publicznych, powinien w tym tygodniu upewnić się w sekretariacie szkoły, że przy każdym dziecku w Dzienniku elektronicznym – w danych rodzica/opiekuna wprowadzone są takie same informacje (warunek dla scalenia kont to identyczny zapis na karcie Rodzina w polach: imię, nazwisko oraz adres e-mail we wszystkich placówkach dzieci.) W godzinach popołudniowych w dniu 12.11.2019 r. będzie możliwe logowanie się jednym kontem do systemu. Informacja opisująca na czym polega scalenie kont oraz sposób logowania się po tym działaniu umieszczona jest na stronie: https://portal.edu.lublin.eu/jst/lublin/CMS/pomoc.aspx Jednocześnie informujemy, że na podanej stronie umieszczona jest instrukcja opisująca sposób uzyskania dostępu mobilnego.Użytkownicy, którzy na swoich komputerach widzą aktualne informacje o dzieciach, a na telefonach nie, powinni zgodnie z instrukcją usunąć swoje konto z telefonu i ponownie je wprowadzić.”

Zastępca Dyrektora
Wydziału Informatyki i Telekomunikacji
Katarzyna Fiedorek

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin