Logo SP 24 black

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym 12.11.2019 r. uczniowie klasy V a wzięli udział  w warsztatach zorganizowanych przez Galerię Gardzienice pt. „Od Mazur po Tatry” – Polska w twórczości plakatowej Ryszarda Kai.
Dzieci na zajęciach zapoznały się z twórczością tego artysty. Zobaczyły najpiękniejsze przykłady plakatów z serii „Miasta Polskie” oraz oglądały wystawę strojów teatralnych i operowych. Na zakończenie w wybranych przez siebie grupach tworzyły plakat własnej kreacji teatralnej. Zajęcia dla naszej klasy prowadziła pani Zuzanna Zubek – Gańska, kurator Galerii Gardzienice, historyk sztuki.

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske  edu lublin
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole
logo Laboratoria Przyszlosci poziom kolor  JZG logo  posilek w domu i w szkole  program dla szkol  aktywna tablica