logo100

Klasa 2A brała udział w konkursie plastyczny dla dzieci „Jak mogę pomóc pszczołom?”
Głównym celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o roli i znaczeniu pszczół zarówno miodnych, jak i dzikich. Konkurs ukierunkowany był na zagadnienia związane z szeroko pojętą ochroną środowiska, a także na pobudzanie u dzieci kreatywności i zainteresowania otaczającą ich przyrodą oraz osobistej odpowiedzialności każdego człowieka za stan środowiska.

Dyplom uznania oraz pamiątkowy znaczek otrzymali uczniowie klasy 2a:
Lena Adamczyk, Wanessa Błaszczak, Dawid Zasada.
Gratulacje!!!

klasa 2A Jak moge pomoc pszczolom

szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala