Konsultacje i spotkania z Rodzicami
Kontakt z Nami
Dziennik

Logowanie do witryny

Otwórz Panel

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI  w ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp

Klasa

Data

Godzina

Zebrania/konsultacje

1

I-III

10.09.2019

16.30

Zebranie z rodzicami

2

IV-VIII

12.09.2019

16.30

3

I-III

22.10.2019

16.30

Zebranie z rodzicami

4

IV-VIII

23.10.2019

16.30

5

I-III

19.11.2019

16.00

Konsultacje dla rodziców

6

IV-VIII

20.11.2019

16.00

7

I-III

17.12.2019

16.00

Zebranie z rodzicami

8

IV-VIII

18.12.2019

16.00

9

I-III

28.01.2020

16.30

Zebranie z rodzicami

10

IV-VIII

29.01.2020

16.30

11

I-III

17.03.2020

16.00

Zebranie z rodzicami

12

IV-VIII

18.03.2020

16.00

13

I-III

28.04.2020

16.00

Konsultacje dla rodziców

14

IV-VIII

29.04.2020

16.00

15

I-III

02.06.2020

16.30

Zebranie z rodzicami

16

IV-VIII

03.06.2020

16.30

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Imię i nazwisko

Dzień

Godzina

Miejsce

Kahlan Joanna

czwartek

13.30 – 14.30

p. 15

Irmina Adamczyk

czwartek

13.15 – 14.15

pokój naucz.

Czuryło Ewa

środa

8.00 – 8.45

pokój naucz. W-f

Dermanowska Maria

poniedziałek

16.00 – 17.00

biblioteka

Giergisiewicz Robert

piątek

9.45 – 10.30

pokój naucz.

Jaremek Andrzej

czwartek

13.15 – 14.15

pokój naucz.

Kaniewska-Ozimek Monika

środa

12.30 – 13.15

pokój naucz.

Karkoszka Robert

       piątek

8.00 – 8.45

pokój naucz.

Klimek Krystyna

piątek

10.35 – 11.20

pokój naucz.

Kozłowska Elżbieta

wtorek

11.20 – 12.10

pokój naucz.

Kruk Katarzyna

środa

11.25 – 12.10

biblioteka

Kwiecień-Głaz Monika

czwartek

9.35 – 10.20

pokój naucz.

Mazur Anna

poniedziałek

12.30 – 13.25

pokój naucz.

Mejer Monika

czwartek

11.30 – 12.10

pokój naucz.

Michna Bogumiła

wtorek

13.15 – 14.00

pokój naucz.

Modrzejewski Tymoteusz

poniedziałek

15.30 – 16.00

biblioteka

Nóżka Krzysztof

wtorek

14.15 – 15.00

sekretariat

Orzechowska Liliana

poniedziałek,

piątek

12.00 – 12.30

15.10 – 15.25

pokój naucz.

Ostrowska Dorota

poniedziałek

11.25 – 12.10

pokój naucz.

Perduta Edyta

wtorek

15.05 – 15.30

pokój naucz.

Pruchniak Alicja

czwartek

9.10 – 10.10

pokój naucz.

Rybak Monika

poniedziałek

10.30 – 11.15

biblioteka

Sadkowska Aleksandra

piątek

11.20 – 12.00

pokój naucz.

Suseł Elżbieta

poniedziałek

15.10 – 15.55

pokój naucz.

Szpetko Beata

środa

13.15 – 14.00

pokój naucz.

Szymajda Beata

środa

9.45 – 10.30

pokój naucz.

Ślusarczyk Renata

poniedziałek

wtorek

13.30 – 14.15

9.45 – 10.30

s. 10

pokój naucz.

Tomasik Rafał

poniedziałek

9.45 – 10.30

pokój naucz.

Trela Anna

wtorek

13.15 – 14.00

pokój naucz.

ks.Trzciński Łukasz

czwartek

9.45 – 10.30

pokój naucz.

Witeska Marzena

wtorek

8.00 – 8.45

pokój naucz. W-f

Wróbel Elżbieta

czwartek

9.30 – 10.25

pokój naucz.

Zawadzka Urszula

poniedziałek

11.00 – 11.30

pokój naucz.

Żmudzka Maria

czwartek

11.30 – 12.10

pokój naucz.

A4 Infociacho