Prace uczniów
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

Dzieci z klasy III A wzięły udział w kolejnej edycji  Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego pt. "Przyjazna Zebra - Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym" organizowanym pod patronatem Komendanta Miejskiej Policji w Lublinie. Prace plastyczne wykonali : Joasia Urban, Oliwka Maciejewska oraz Oliwka Żak. Wiersz napisała Weronika Witkowska. Dziewczynkom dziękujemy za udział w konkursie.

Uczniowie w klasie II A w ramach projektu : ,,Młody Przyrodnik ‘’ - założyli hodowlę roślin. Może będzie to początek klasowego ,,Ogrodu zimowego‘’. Na początek niektórzy uczniowie mogą już pochwalić się swoimi roślinami. Z niecierpliwością oczekujemy na inne.

Kolejna klasa, która aktywnie uczestniczy w zdalnych lekcjach z historii. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, wykonanych przez uczniów.

Praca D. Rusin - "Mieszko I"

Uczniowie klasy 5b aktywnie uczestniczą w zdalnych lekcjach z historii. Przedstawiamy prezentacje multimedialne uczniów, wykonane podczas nauczania zdalnego:

Praca O. Tychmanowicz - "Bogowie i mity"

Praca P. Skóry - "Kultura starożytnej Grecji"

Praca A. Mackiewicza - "Bogowie i mity"

Praca N. Lipskiego - "Starożytna Grecja. Bogowie i mity"

Praca A. Czajkowskiego - "Aleksander Wielki Macedoński - bitwy"

Na lekcjach rozwijających kreatywność, uczniowie klasy 3a, swoje prace wykonują przy wykorzystaniu programu Lego.

Podczas zdalnego nauczania klasa II A wzięła udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych . Były to konkursy: "Jak mogę pomóc pszczołom?" pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego, na który prace wysłali Kamil Kamiński i Joanna Urban, konkurs zorganizowany przez MDK nr 2 w Lublinie pt. "Najładniejsza łąka świata", w którym uczennica klasy II A Joanna Urban zajęła II miejsce oraz konkurs organizowany przez Medicover pt. "Woda - źródło życia", w którym udział wzięli Kamil Kamiński, Joanna Urban oraz Dawid Kołodziejczyk. Gratulujemy Asi Urban, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursach.

Uczniowie klas szóstych, rozpoczęli przygodę z programem graficznym Gimp, tworzyli własna krótkie animacje oraz fotomontaże.

Już wakacje - to czas , aby cieszyć się słońcem i czasem wolnym. Rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania. Jednak pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa w czasie wyjazdów w góry, nad morze, gdy będziecie u rodziny na wsi a także gdy zamierzacie spędzać wakacje w mieście.

A4 Infociacho