Logowanie do witryny

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

W tej edycji (grudzień 2019 roku) do naszej akcji przyłączyło się ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy od Państwa ponad 10 tys. zgłoszeń!

Dziękujemy za dzielenie się dobrem i wspieranie innych!

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEN

Zobacz Dyplom "Razem na Święta"

Od 13 do 17 stycznia 2020 r. w naszej szkole organizowane są półkolonie dla uczniów klas IV - VI. Zajęcia odbywają się codziennie w godz. 8.00 - 16.00 w/g harmonogramu:

W Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbyło się podsumowanie IV Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla uczniów klas III szkół podstawowych miasta Lublina „Lubliniacy czytają książki, 80 rocznica wybuchu II wojny światowej” pod Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Lublin, Pana dra Krzysztofa Żuka. Uczniowie klasy 3a Lena Florek i Filip Mazur oraz klasy 3b Saba Saukiukashvili uzyskali wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy.

Dnia 12 grudnia 2019 r. klasa 3 a była w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej na zajęciach „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Przypomnieliśmy sobie zwyczaje i tradycje świąteczne, a także dowiedzieliśmy się wiele nowych, ciekawych rzeczy. Napisaliśmy również kartki świąteczne do bliskich nam osób. Poczuliśmy, że święta są już naprawdę blisko.

E.Suseł

W dniu 2.12.2019 r. klasa VB wzięła udział w lekcji zorganizowanej przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Lublinie.

zyczenia swiateczne

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt
Narodzenia Pańskiego,
odpoczynku od codziennego zabiegania,

chwili zadumy
oraz wszelkiej pomyślności

w Nowym 2020 Roku

uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom

i Pracownikom Szkoły oraz wszystkim Przyjaciołom
życzy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie

choinka

W dniu 12.12.2019 r zakończyła się IX Ogólnopolska akcja „Paczka dla bohatera”. Koordynatorem zbiórki artykułów na terenie naszej szkoły była pani A. Pruchniak i pani M. Witeska. Po raz drugi uczniowie hojnie odpowiedzieli na potrzeby ludzi, dzięki którym żyjemy w wolnym kraju. Wszystkie zebrane produkty oraz kartki świąteczne zostały  przekazane do Wojewódzkiego Sztabu Akcji przy SP nr 2.

W dniu 13 grudnia 2019 roku, w 38 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, odbył się uroczysty apel pt."Polskie Grudnie", upamiętniający ofiary i tragiczne wydarzenia, które miały miejsce 13 grudnia 1981 roku i w okresie stanu wojennego. Motywem przewodnim stały się słowa z "Przesłania Pana Cogito" Zbigniewa Herberta: "Bądź wierny Idź".

Klasa 1 A  na zajęciach muzyczno-tanecznych pod kierunkiem p.Doroty w MDK nr 2 w Lublinie.