Logowanie do witryny

Ogólnopolska Akcja Charytatywna
"POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"
w naszej szkole trwa od 27.11. do 18.12. 2019 r.

Pdpz

W tym czasie można przynosić do szkoły następujące artykuły: produkty spożywcze nadające się do długoterminowego przechowywania, słodycze, zabawki. Dary składamy do p. Elżbiety Wróbel i p. Katarzyny Kruk. Zebrane dary zostaną przekazane dzieciom z rodzin wielodzietnych będących w trudnej sytuacji materialnej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Uczniowie klasy 1A rozpoczęli cykl zajęć z plastycznych pod kierunkiem p.Basi. Na zajęciach uczniowie doskonalą swoje umiejętności plastyczne oraz poznają różne techniki tworzenia prac.

Klasa 1 A  bierze dział w zajęciach muzycznych pod kierunkiem p.Doroty w MDK nr 2 w Lubinie.W czasie zajęć uczniowie rozwijają swoje zdolności muzyczne: śpiewają, tańczą a także poznają historię Lublina.

Było  zabawnie i wesoło. Wszyscy tańczyli  przy super muzyce. A potem mały poczęstunek przygotowany przez mamy.

Zajęcia otwarte dla klas O - III w ramach szkolnej akcji "Smacznie, zdrowo, kolorowo" promującej zdrowy styl życia. Zajęcia przygotowały panie Monika Kaniewska - Ozimek i Jolanta Bogusz oraz uczniowie klasy III B.

UWAGA!

MIKOŁAJKOWA LOTERIA FANTOWA!

UWAGA!

Już 9.12.2019r. rusza „Mikołajkowa loteria fantowa”.

Zachęcamy do wzięcia w niej udziału wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Dochód z loterii przeznaczymy na Schronisko dla Zwierząt w Krzesimowie.
Loteria potrwa do dnia 13.12.2019r.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

Osoby chcące wesprzeć loterię prosimy o przynoszenie fantów do opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Klasa II B z poezją i pieśni patriotyczną u seniorów w Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 3 przy ul. Niecałej16.

Klasa II B uczestniczyła w zajęciach na temat „Od ziarenka do bochenka”. Uczniowie poznali drogę chleba z pola na stół. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach wypieku chleba. Poznali trudny zwód piekarza.

13 listopada 2019r. klasa II B wraz z wychowawcą Marią Żmudzką zorganizowała zajęcia otwarte na temat „Mój orzeł”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 0 – III, pani dyrektor Barbara Wanat, patroni szkoły, rodzice i przyjaciele klasy. Zajęcia przybliżały symbole narodowe, przedstawiały ewolucję godła naszego kraju na przestrzeni wieków oraz sylwetkę Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczniowie zaprezentowali również polskie pieśni patriotyczne.