Zapraszamy Państwa na nową stronę internetową naszej placówki https://zsp2.lublin.eu/ . Nowa strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana i będą pojawiać się na niej wszystkie bieżące wydarzenia, materiały, informacje.

W naszej szkole co roku gościmy jednego z podróżników z firmy TRZASK w ramach akcji „Spotkanie z podróżnikiem”. Zaproszeni podróżnicy przybliżają nam różne – najczęściej dalekie i bardzo egzotyczne zakątki świata. W tym roku „przenieśliśmy” się do Maroko. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Odbyły się dwie tury prelekcji – dla klas młodszych I-III i starszych IV-VIII.

Wręczenie nagród i dyplomów laureatom odbedzie się w dniu 7 marca 2024 o godz 16 na sali gimnasztycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 przy ulicy Niecałej 1 w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy .

Organizatorzy

W styczniu odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Nasi uczniowie świetnie się bawili, a niektórzy z nich pojawili się w pomysłowych przebraniach.

Życzenia świąteczne

W dniu 6 grudnia w naszej szkole grasowała Drużyna Mikołaja. Rozdawała cukierki grzecznym dzieciom i pracownikom. Zajrzała również do naszych kochanych przedszkolaków i  uprzedziła, że przyjdzie dziś do nich Święty Mikołaj. Wszystkim było radośnie i przyjemnie. Wielu z nas miało ubiór na cześć Świętego. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie cukierków. Lubimy takie dni.

27 października 2023 w Centrum Kultury w Lublinie miało miejsce spotkanie inaugurujące projekt „Szkoła dla wszystkich - od tolerancji do integracji”, w ramach Programu „Szkoła dla wszystkich – od tolerancji do integracji”. Był to czas integracji środowiska naukowego, szkolnego oraz organizacji pozarządowych. Podczas panelu dyskusyjnego p. dyrektor Joanna Kahlan prezentowała naszą szkoła, która od lat ma doświadczenie pracy z rodzinami wielokulturowymi. Chcemy, żeby nasza szkoła była nadal miejscem, w którym każdy uczeń, bez względu na pochodzenie, czuł się dobrze.

Informujemy, że uległ zmianie termin przeprowadzenia konkursu przedmiotowego z języka hiszpańskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Zarządzenie LKO -> Link

Dzielimy się nowiną dotyczącą ukończenia projektu, którego realizacja trwała w  naszej szkole ponad rok. W tym czasie szkoliliśmy się, my - czyli nauczyciele i rodzice. Realizowaliśmy zajęcia w szkole w oparciu o zdobytą wiedzę. Wykorzystywaliśmy narzędzia, które w ramach projektu dostaliśmy. Teraz została codzienność, bogatsza o nowe umiejętności i większą świadomość.

razem w klasie