Samorząd szkolny

Logowanie do witryny

Dnia 23 września 2019 r odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Po prezentacji programów wyborczych, spośród przedstawicieli samorządów klasowych, wyłoniono nowy skład samorządu uczniowskiego:

• Przewodniczący  –  STANISŁAW ORZECHOWSKI
  • Zastępca – WIKTOR LEWANDOWSKI
  • Sekretarz – OLIWIA MONIUSZKO

PRZEWODNICZĄCY SEKCJI:

• Dziennikarskiej – KAMIL KUCAŁA
  • Artystycznej – JUSTYNA KICIA
  • Porządkowej – MONIKA LIPA
  • Informacyjnej – MAJA WRONA
  • Sportowej – KLAUDIA WŁODARCZYK

Na najbliższym apelu, członkowie samorządu uczniowskiego i przedstawiciele sekcji, zaprezentują społeczności szkolnej swój plan działania na rok szkolny 2019/2020.

2 października 2019 r odbył się pierwszy informacyjno – porządkowy apel Samorządu Uczniowskiego. Społeczności szkolnej klas IV – VIII zaprezentowała się rada Samorządu Uczniowskiego wybrana w demokratycznych wyborach dnia 23.09.2019r. Rada przedstawiła swój plan działania na bieżący rok szkolny oraz zachęciła wszystkich zainteresowanych do współpracy. Pani dyrektor Barbara Wanat przypomniała wszystkim zgromadzonym o zakazie używania telefonów komórkowych na terenie szkoły, o obowiązujących regulaminach, zasadach pożądanego zachowania się podczas pobytu w szkole i obowiązujących procedurach. Przypominała również, że w szkole funkcjonuje monitoring w celu nadzorowania bezpiecznego pobytu uczniów w szkole.