Cześć!

Od razu po przerwie świątecznej prawie wszyscy zmagaliśmy się z ostatnimi poprawkami ocen na półrocze. Na szczęście był to jedynie krótki tydzień, który rekompensują nam ferie zimowe. Ferie, przez których trwanie oczywiście musimy pamiętać o bezpieczeństwie i o tym, jak powinniśmy zachować się w niektórych sytuacjach. Nie zapomnijmy również o tym by bawić się w najlepsze i korzystać z wolnego czasu, bowiem może on minąć nam naprawdę szybko.
Życzę każdemu z was udanych ferii zimowych, niebawem znów pojawi się tutaj jakiś wpis~

Hej~!

Jest już 17 grudnia! Wiecie co to znaczy? Już za niecały tydzień będziemy mogli rozkoszować się cudownymi świętami Bożego Narodzenia! Może i pogoda jak na razie niezbyt dodaje klimatu tegorocznym świętom, ale uzyskać go możemy inaczej. Jestem pewna, że prawie każdy z was już przesłuchał jakiejkolwiek świątecznej piosenki, chcąc poczuć że święta są już blisko. Mieszkania niektórych z was już zdobią pewnie jakieś świąteczne ozdoby, a wy sami nie możecie doczekać się czasu wolnego. Nie zapominajcie jednak o tym że do 20 grudnia nadal powinniśmy się systematycznie uczyć, bowiem od razu po wolnym czeka nas klasyfikacja.
Na sam koniec chcę życzyć Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, papa!

Hej~!
Wszyscy ósmoklasiści otrzymali już wyniki testów próbnych. Musimy przyznać że nie było łatwo, ale niektóre wyniki są naprawdę dobre! Testy z języka polskiego i angielskiego były jednymi z tych najłatwiejszych, zaś matematykę zawaliło wielu z nas. Ale nie ma powodów do zmartwień! Przecież testy próbne pokazały nam jedynie czego jeszcze potrzebujemy się douczyć. Zadeklarowaliśmy że damy z siebie wszystko na prawdziwych testach ósmoklasisty, więc czeka nas jeszcze wiele pracy.

Cześć!

W tamtym tygodniu odbyły się próbne testy ósmoklasistów, do których tyle się przygotowywaliśmy ostatnimi czasy. Dzięki nim najstarszy rocznik w naszej szkole mógł zobaczyć co im idzie dobrze, a z czym powinni popracować. Starszaki dzielnie i systematycznie uczą się do egzaminów, które zadecydują o ich dalszych losach.

Wasza Neko

Cześć!

Dziś jest dzień mamy, bardzo szczególny dzień, ponieważ Mama jest najwspanialszą osobą w naszym życiu.

Tyle razy nie przespała przez nas nocy, tyle razy ją zawiedliśmy, tyle razy było jej przez nas przykro, ale i tak kocha nas najmocniej na świecie i powtórzyła by to wszystko jeszcze raz.

Więc pamiętajmy, doceniajmy to co dla nas robią!

<3

Cześć!

W czwartek (06.06.19r) z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

Jedną z głównych atrakcji był dmuchany tor przeszkód oraz zjeżdżalnia.

Pojawiły się różne konkursy, takie jak: literacki, muzyczny oraz plastyczny. Można było również wziąć udział w różnych konkurencjach, np. sumo, dwa ognie, wyścigi rzędów oraz wyścig po dmuchanym torze przeszkód.

Jak wam się podobało?

Cześć!

Dzisiaj zaprezentuje Wam pierwszy wpis z serii ,,Ankiety Uczniowskie''.

Dzisiejsza ankieta będzie dotyczyć egzaminu ósmoklasisty. Według uczniów najtrudniejsza była matematyka (82% głosów) następnie język angielski (10% głosów), a najłatwiejszy język polski (8% głosów)

A Wy macie już egzamin za sobą czy jeszcze nie?Ja swój piszę za dopiero za trzy lata :o