Nasze dokumenty

Logowanie do witryny

Drodzy uczniowie klas I - III

Po raz kolejny mamy okazję zaprosić Was do wzięcia udziału w II części warsztatów z dietetykiem w ramach Programu „Jedz z Głową". Tym razem będziemy odkrywać tajniki czytania etykiet. Dowiecie się, jakie informacje kryją się w etykietach produktów spożywczych. Jakie są składniki różnych produktów spożywczych - co nas odżywia a co nie? Ile soli, cukru i tłuszczu mają nasze ulubione przekąski, no i co to są te wszystkie E? Razem uda nam się zrozumieć wszystkie tajemnice, które skrywają opakowania.
Oczywiście nie zabraknie wiedzy i ciekawostek.

Kiedy? 13.05.2020r. godz. 17.00
Jak? Nic prostszego - kliknij w link

serdecznie zapraszam,
Agnieszka Skowrońska
Koordynator Projektów Fundacji Medicover

Informacja dla Rodziców klas I- III

W ramach Programu Jedz z Głową, Fundacja Medicover rozpoczyna realizację webinarów/ warsztatów online dla rodziców uczniów klas 1-3 szkół podstawowych w Lubline.
Dzięki webinarom rodzice otrzymają możliwość poszerzenia wiedzy bez wychodzenia z domu!
Będą również okazją do zadania indywidualnych/nurtujących pytań doświadczonemu Specjaliście z dziedziny Dietetyki.
Pierwsze warsztaty zaplanowane są w sobotę 1.02.2020r. od godz. 10.00 -12.00.
Liczba miejsc jest ograniczona więc udział będą mogły wziąć te osoby, które się zarejestrują.

„Dzień zdrowia i sportu szkolnego” to już nasza coroczna tradycja. Jednak po raz pierwszy 8 czerwca 2018 r. imprezie głównej towarzyszył klasowy „Festiwal smaku”.