HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24
W II OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
PROWADZĄCA - MARZENA WITESKA
HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA KLAS O
PROFILU PIŁKA SIATKOWA OD 30.01.2023 DO 16.06.2023
KLASA III
PIĄTEK 12.20 – 13.50
KLASA V
PONIEDZIAŁEK - 13.20 – 14.50
ŚRODA 13.20 – 14.50
HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH (PROWADZONYCH W RAMACH PROGRAMU SKS – LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE )
GRUPA „ DWÓJKA”
PONIEDZIAŁEK 14.55 - 15.55
CZWARTEK 07.45 – 08.45
HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH Z PROGRAMU
„Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii"" WF z AWF
PIĄTEK 14.30 – 16.00
SOBOTA – 11.00 – 12.30
- Szczegóły
- Odsłony: 489
HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
PROWADZĄCA - MARZENA WITESKA
HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA KLAS O
PROFILU PIŁKA SIATKOWA OD 12.09.2022 DO 09.12.2022
KLASA III
PIĄTEK 12.20 – 13.50
KLASA V
PONIEDZIAŁEK - 13.20 – 14.50
ŚRODA 13.20 – 14.50
HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH (PROWADZONYCH W RAMACH PROGRAMU SKS – LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE )
GRUPA „ DRUGA”
CZWARTEK 15.10 – 16.10
PIĄTEK 14.00 – 15.00
GRUPA „ CZWÓRKA”
PONIEDZIAŁEK 15.10 16.10
WTOREK 16.40 – 17.40
HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH Z PROGRAMU
„Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii"" WF z AWF
PONIEDZIAŁEK 16.15 – 17.45
PIĄTEK 15.10 – 16.40
HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPORTOWYCH DLA UCZNIÓW POLSKICH I UKRAIŃSKICH
CZWARTEK 8.00 – 8.45
SOBOTA 10.30 – 12.00
- Szczegóły
- Odsłony: 797
OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
Lp |
Rodzaj zajęć - nazwa |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Sala |
1. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8c matematyka |
poniedziałek |
8.00 – 8:45 |
11 |
2. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8b matematyka |
czwartek |
8.00 – 8:45 |
11 |
3. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8c język polski |
wtorek |
8.00 – 8:45 |
10 |
4. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 7b język polski |
środa |
8.00 – 8:45 |
17 |
5. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 6a informatyka |
środa |
14.20 – 15.05 |
26 |
6. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 7a informatyka |
środa |
15.10 – 15.55 |
26 |
7. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 6b informatyka |
czwartek |
13.30 – 14.15 |
26 |
8. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 2a |
wtorek |
9:45 – 10:30 |
20 |
9. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8b język angielski |
poniedziałek |
8.00 – 8:45 |
23 |
10. |
Zajęcia kształtujące aktywność fizyczną 3a |
środa |
12.30 – 13.15 |
Gimnastyczna |
11. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 1a |
środa |
11.25-12.10 |
21 |
12. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8b |
wtorek |
8.00 – 8:45 |
11 |
13. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
poniedziałek |
11.15 - 12.00 |
13 |
14. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
wtorek |
8.45 - 9.45 |
13 |
15. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
wtorek |
9.30 - 10.00 |
13 |
16. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
wtorek |
10.00 - 10.30 |
13 |
17. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
czwartek |
10.45 - 11.30 |
13 |
18. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
czwartek |
11.30 - 12.10 |
13 |
19. |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
piątek |
14.15 – 15.00 |
13 |
20. |
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne (od II sem.) |
czwartek |
12.30 - 13.15 |
13 |
21. |
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne |
czwartek |
13.15 – 13.50 |
13 |
22. |
Zajęcia rewalidacyjne. |
wtorek czwartek |
12.10-13.10 7.55- 8.50 |
Gab. pedagoga Gab.pedagoga |
23. |
Zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek piątek |
13.15-14.14 13.15-14.15 |
Gab.pedagoga 16 |
24. |
Zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
13.20-14.20 |
13 |
25. |
Zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
13.20-14.20 |
13 |
26. |
Zajęcia rewalidacyjne |
poniedziałek |
13.20-14.20 |
13 |
27. |
Zajęcia socjoterapeutyczne |
poniedziałek wtorek |
14.15-16.00 13.15-14.15 |
Gab. pedagoga Gab. pedagoga |
28. |
Zajęcia wyrównawcze 4b |
czwartek |
13.30-14.15 |
12 |
29. |
Zajęcia wyrównawcze 1a |
środa |
10.30-11.20 |
21 |
30 |
Zajęcia wspierające 2a |
wtorki |
11.25 – 12.10 |
25 |
31. |
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze 6a |
piątek |
13.30 - 14.15 |
17 |
32. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8a język polski |
poniedziałek |
8.00 - 8.45 |
17 |
33 |
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty klasa 8b |
czwartek |
14.15 – 15.05 |
17 |
34. |
Konsultacje - zajęcia wyrównawcze i rozwijające widzę z geografii i biologii |
czwartek |
15.15 – 16.00 |
10 |
35. |
Klasa profilowana – piłka siatkowa kl. IV |
poniedziałek środa |
13.30 – 15.05 13.20 – 13.50 |
Gimnastyczna |
36. |
Klasa profilowana – piłka siatkowa kl. VII |
piątek |
14.20 – 15.50 |
Gimnastyczna |
37. |
Zajęcia w ramach Ludowych Zespołów Sportowych kl. VI i VII (piłka siatkowa) |
Wtorek Czwartek |
14.15 – 15.15 15.10 – 16.10 |
Mała sala gimnastyczna Gimnastyczna |
38. |
Zajęcia w ramach AZS(Gimnastyka) kl. II a i I a |
Poniedziałek Wtorek Wtorek |
12.15 – 13.25 13.05 – 14.10 15.20 – 16.05 |
Małą sala gimnastyczna Gimnastyczna |
39. |
Gimnastyka korekcyjna kl. I a Gimnastyka korekcyjna kl. III a |
Wtorek Czwartek |
12.15 – 13.00 8.00 – 8.45 |
Mała sala gimnastyczna |
40. |
Projekt WF z AWF kl. VI |
Poniedziałek Sobota |
15.10 – 15.55 9.50 – 10.35 |
Gimnastyczna |
41. |
Projekt WF z AWF kl. VII |
Poniedziałek Sobota |
8.00 – 8.45 9.00 – 9.45 |
Mała sala gimnastyczna Gimnastyczna |
42. |
Zajęcia kształtujące kreatywność 8a matematyka |
środa |
8:00 - 8:45 |
18 |
43. |
Matematyka 8A – zajęcia przygotowujące do egzaminu |
wtorek |
8:00 - :45 |
25 |
44. |
Matematyka 7B – zajęcia dodatkowe |
wtorek |
7:30-8:00 |
19 |
45. |
Matematyka 5B – zajęcia dodatkowe |
poniedziałek |
8:00-8:45 |
10 |
46. |
Konsultacje matematyczne dla klasy 4a |
czwartek |
13:30 – 14:00 |
11 |
47. |
Gimnastyka korekcyjna ( klasa3 ) |
Poniedziałek, Środa |
13.05- 13.50 |
Sala Gimnastyczna |
48. |
Klasy profilowane (3 klasa ) |
Poniedziałek, Środa, |
12.20-13.05 |
Sala Gimnastyczna |
49. |
Klasy profilowane ( 5 klasa ) |
Poniedziałek, Środa, |
13.55-15.25 |
Sala Gimnastyczna |
50. |
Zajęcia sportowe LZS |
Poniedziałek, Wtorek Czwartek Piątek |
15.30-16.30 15.45-16.45 14.20-15.20 15.00-16.00 |
Sala Gimnastyczna |
51. |
Zajęcia sportowe WF z AWF |
Piątek Piątek Środa Czwartek |
13.20-14.05 14.10-14.55 15.30- 16.15 15.25-16.10 |
Sala Gimnastyczna |
52 |
Zajęcia sportowe z piłki siatkowej |
Sobota |
8.00- 10.00 |
Sala Gimnastyczna |
53. |
Język polski dla cudzoziemców- grupa starsza |
Poniedziałek |
15.05-15.55 |
25 |
piątek |
8.00-8.45 |
25 |
||
54. |
Język polski dla cudzoziemców- grupa młodsza |
Środa czwatek |
14.20- 15.05 13.30- 14.15 |
25 12 |
55. |
Język polski dla cudzoziemców |
Poniedziałek czwartek |
12.30-13.15 13.30-14.15 |
s.25 |
- Szczegóły
- Odsłony: 1997