Start
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

logo100


W związku z przypadająca 102 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości wychowawcy klas I - III zorganizowali dla uczniów konkurs plastyczny on-line pt. "Laurka dla Ojczyzny". Oto najpiękniejsze laurki wykonane przez dzieci z klasy Ia, IIa, IIIa i IIIb.

           Święto Niepodległości to ważny dzień dla każdego Polaka. Wspominamy wówczas powrót po 123 latach naszej Ojczyzny na mapę Europy. W tym roku postanowiliśmy uczcić ten ważny dzień konkursem „List do Niepodległej”. Chętni uczniowie klas IV-VI przygotowywali prace literackie na wskazany temat. Bardzo nas cieszy, że wiele osób poświęciło czas i napisało listy skierowane do Ojczyzny.

Nasza szkoła otrzymała od Ministra Edukacji Narodowej Pana Przemysława Czarnka dyplom za udział w akcji "Szkoła do hymnu"

Dyplom "Szkoła do hymnu"

W ramach przedsięwzięć z okazji 11 listopada ”Laurka dla Ojczyzny” przeprowadzony został konkurs online na prezentację multimedialną. Prezentujemy dwie wyróżnione prace: Aleksandra Czajkowskiego (kl. 5b) oraz Nataniela Lipskiego (kl. 5b).

Praca A. Czajkowskiego

Praca N. Lipskiego

Nasza szkoła otrzymała od Ministra Edukacji Narodowej Pana Przemysława Czarnka dyplom za udział w akcji "Szkoła pamięta"

Dyplom "Szkoła Pamięta"

Przedstawiamy Państwu Komunikat p.o. Dyrektora SP 24 w Lublinie w sprawie organizacji zajęć w dniach 9.11.2020 r. – 29.11.2020 r.

Komunikat -> Otwórz Komunikat

Nasza szkoła bierze udział w kolejnej edycji akcji MEN "Szkoła do hymnu". Zapraszamy do odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego" we wtorek, 10 listopada 2020 r. o godz. 11.11. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy wspólne śpiewanie w danej klasie lub grupie (dla tych, którzy będą tego dnia w szkole) lub połączenie się za pomocą komunikatorów i zaśpiewanie hymnu on-line.

Akcja "Szkoła do hymnu"

Ogłoszenie Wojewody Lubelskiego Pana Lecha Sprawki w sprawie poszukiwania kadry medycznej gotowej do podjęcia pracy w organizowanym szpitalu tymczasowym dla pacjentów chorych na covid-19 z terenu województwa lubelskiego.

Ogłoszenie Wojewody Lubelskiego

 szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa  
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala  

A4 Infociacho