Start
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

logo100


Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania dotyczące stypendium na rok szkolny 2020/2021:

1. Informacja dla rodziców dotycząca stypendium - Pobierz -> Załącznik nr 1

2. Wzór wniosku - Pobierz -> Załącznik nr 2

3. Oświadczenie o dochodach - Pobierz -> Załącznik nr 3

4. Uchwała Nr 1122/XLII/2014 Rady Miasta Lublin - Pobierz -> Załącznik nr 4

W zakładce "Szkolne procedury i regulaminy" zostały umieszczone obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021 procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej Nr 24 Lublinie w czasie epidemii.

Lublin, dn. 28.08.2020r.

Komunikat Nr 24/2020

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24

w sprawie organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

 

 1. Ze względu na panującą pandemię COVID-19, w roku szkolnym 2020/2021 nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w tradycyjnej formie.
 2. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 24 informuje, że w dniu 1.09.2020r. odbędą się spotkania informacyjno - wychowawcze uczniów z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu:

godz. 8.30 – 9.30

 • VIII a s. 18
 • VIII b s. 11
 • VII a s. 19
 • VII b s. 16
 • VII c s. 23

godz. 10.00 – 11.00

 • VI a s. 12
 • VI b s. 17
 • V a s. 10
 • V b s. 26
 • IV a s. 18
 • IV b s. 16

godz. 11.30 – 12.30        

 • III a s. 21
 • III b s. 23
 • II a s. 25
 • I a s. 20

 3. Uczniowie i rodzice zaopatrzeni w maseczki lub inne osłony nosa i ust oczekują na wejście do budynku szkoły na boisku szkolnym, zachowując dystans i oczekują na swojego wychowawcę, który zaprowadza ich do wyznaczonej sali.

4. Osoby wchodzące na teren szkoły podlegają mierzeniu temperatury, mają obowiązkowo zakryte usta i nos (maseczki zdejmujemy w salach lekcyjnych i dezynfekujemy ręce przed wejściem, zalecane jest również założenie rękawiczek).

5. Tylko uczniowie z klas pierwszych i czwartych mogą wejść na teren szkoły z jednym rodzicem/opiekunem.

6. Po zakończonym spotkaniu, wychowawca wyprowadza uczniów z budynku szkoły wyjściem od strony boiska.

Barbara Wanat

 Warszawa, 18 sierpnia 2020 r.

 

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,

gorąco zachęcamy do zainstalowania na telefonach komórkowych aplikacji ProteGO Safe. To narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Aplikacja zawiera także wiarygodne i sprawdzone informacje dotyczące pandemii koronawirusa i umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest bezpłatna, dobrowolna i w pełni bezpieczna.

ProteGO Safe – jak to działa?
ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie
z koronawirusem. Jeśli użytkownik z Państwa otoczenia zachoruje, otrzymają Państwo odpowiednie powiadomienie. Aplikacja informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich.

ProteGO Safe to także wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdą Państwo komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Aplikacja składa się z dwóch modułów:
• pierwszy umożliwia samokontrolę stanu zdrowia, jest to „dziennik”, który na bieżąco pozwala weryfikować, czy i w jakiej grupie ryzyka zakażenia jesteśmy,
• drugi to skanowanie otoczenia i komunikowanie o ryzyku kontaktu z wirusem.

Test oceny ryzyka w aplikacji ProteGO Safe
Test oceny ryzyka to prosta ankieta stworzona przez lekarzy. Po weryfikacji odpowiedzi system wskaże grupę ryzyka, a Państwo otrzymają konkretną rekomendację zachowań. Dzięki temu dowiedzą się Państwo, co robić dalej i gdzie, w razie potrzeby, szukać pomocy.

Dziennik zdrowia
ProteGO Safe umożliwia także prowadzenie dziennika zdrowia, czyli regularnego zapisywania informacji o samopoczuciu i kondycji zdrowotnej. Dziennik może być niezwykle pomocnym narzędziem dla lekarzy, gdyż ułatwia przekazanie informacji o rozwoju objawów u chorego, schorzeniach współistniejących czy przyjmowanych lekach. Dzięki dziennikowi zdrowia zyskują Państwo szansę na szybszą diagnozę oraz wybór odpowiedniego schematu leczenia.

Bezpieczeństwo z ProteGO Safe
Jak pokazują badania, izolacja zakażonych oraz wykorzystanie aplikacji takich jak ProteGO Safe (typ exposure notification) mogą znacząco zredukować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Warunek skuteczności jest jeden – z aplikacji musi korzystać jak najwięcej osób.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie, przygotowujemy się na bezpieczny powrót uczniów do szkół. Jesteśmy przekonani, że wspólne i odpowiedzialne działania pozwolą ograniczać ryzyko szerzenia się wirusa, dlatego jeszcze raz zachęcamy do zainstalowania ProteGO Safe. Szczegółowe informacje na temat aplikacji znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe.

Z wyrazami szacunku


Dariusz Piontkowski
Minister Edukacji Narodowej
Jarosław Pinkas
Główny Inspektor Sanitarny

 

 

 szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa  
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala  

A4 Infociacho