Regulamin stołówki
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel


W bieżącym roku szkolnym wybrana została oferta grupowego ubezpieczenia szkolnego Edu Plus Towarzystwa Ubezpieczeń InterRisk Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group, która zaoferowała najbardziej korzystne warunki ochrony w trzech wariantach. W załącznikach znajdziecie Państwo szczegółowe warunki każdego wariantu oraz dokumenty do pobrania. Ze względu na obecną sytuację reżimu sanitarnego prosimy o składanie wypełnionych i podpisanych „Oświadczeń dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz zapoznania się z warunkami OWU” do skrzynki, która znajduje się w holu przy głównym wejściu do szkoły. Dostępne są również gotowe formularze przy skrzynce. Prosimy o złożenie podpisów na dwóch kartkach formularza.

Osoby, które chcą ubezpieczyć dziecko prosimy o wpłatę składki do 22.10.2020. Ochrona obowiązywać będzie już od 01.09.2020 do 30.09.2021. Wpłaty należy dokonać na konto bankowe:

 Bank Pekao S.A. 83 1240 1503 1111 0010 3600 0622, w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz datę urodzenia dziecka. 

Dokumenty powiązane:

 

                                                                                   Rada Rodziców przy SP 24

Pomagać może każdy i w dowolny sposób. Bardzo dobrze wie o tym, uczennica klasy VI a Natalka Brzezińska. Postanowiła swoje włosy o długości 80 cm, skrócić  i przekazać na perukę dla osób chorych na raka.

     Dziś obchodzimy 81. rocznicę agresji ZSRR na Polskę. 17 września 1939 roku bez oficjalnego wypowiedzenia wojny, ZSRR najechało na wschodnie ziemie II RP.

Agresja sowiecka przyspieszyła upadek i rozbiór naszego kraju, który utracił w tym momencie bezpowrotnie swoje terytorium na Kresach Wschodnich.

  1. Słowacki „ Balladyna

 

Nasza szkoła jak co roku włączyła się do akcji Narodowe Czytanie  organizowanej przez Prezydenta RP.

Tegoroczną lekturą jest  wybitne dzieło Juliusza Słowackiego Balladyna.

Uczniowie naszej szkoły czytali fragmenty utworu w czasie zajęć szkolnych. -

W akcji brały udział klasy :

III B na zajęciach z wychowawcą p. M. Żmudzką - zobacz film,

VIA na lekcji j. polskiego z panią  J. Kahlan zobacz film

VII A i VIII B z nauczycielem j. polskiego panią Moniką Rybak - zobacz film ,

VII B przygotowana przez panią E. Wróbel,

VIII A i VII C na lekcji z panią Beatą Szpetko - zobacz film.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na stronie szkoły.

Zapraszamy do przeczytania o akcji na stronie Prezydenta RP.

Poniżej zamieszczamy listy Ministra Edukacji Narodowej oraz Prezydenta Miasta Lublin z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego:

Pobierz -> List Ministra Edukacji Narodowej

Pobierz -> List Prezydenta Miasta Lublin

A4 Infociacho