Nasze dokumenty
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel


P.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie informuje, że:

  1. Od dnia 4 maja 2021 r. uczniowie klas I-III wznawiają naukę w trybie stacjonarnym z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.
  2. Uczniowie klas I-III, odbywający naukę na terenie szkoły, mogą korzystać ze świetlicy szkolnej i stołówki szkolnej.

Komunikat nr 22

"Wiosenny krajobraz" to prace plastyczne uczniów klasy III A zainspirowane dziełami wybitnych twórców kubizmu - nurtu w malarstwie, którego wybitnymi przedstawicielami byli Pablo Picasso oraz Georges Braque.

Prosimy o zapoznanie się z Komunikatem Nr 21/2020/2021.

Komunikat nr 21

Wiosna to czas wędrówek. Dzieci z klasy III A na podsumowanie zajęć o regionach Polski, podczas których przekonały się, jak ciekawy i różnorodny jest nasz kraj,  wykonały plakaty reklamujące wybrane regiony i zachęcające do ich odwiedzenia. Warto zobaczyć te niezwykłe miejsca, w których czeka nas wiele atrakcji turystycznych. "Cudze chwalicie, swego nie znacie".


UCZNIOWIE TO BARDZO LUBIĄ I PIĘKNIE PRACUJĄ W DOMU, CZĘSTO PRZY WSPARCIU RODZICÓW.

BRAWO ZA CHĘCI,UMIEJETNOŚCI I WSPANIAŁE PRACE DLA KLAS IIIa i IVb

Uczniowie klasy III A Joanna Urban, Dawid Kołodziejczyk oraz Kamil Kamiński odpowiedzieli na zaproszenie i wykonali prace plastyczne na X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Papież Św. Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu". Artyści poprzez swoje prace przybliżyli postać Wielkiego Polaka św. Jana Pawła II i jego związek ze sportem. 
Joasia Urban wykonała dodatkowo pracę na X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Polscy Sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata".
Joasi, Dawidowi i Kamilowi życzymy sukcesów i dziękujemy za udział w konkursie.

Prosimy o zapoznanie się z Komunikatem Nr 20/2020/2021

Komunikat nr 20 2020 2021

A4 Infociacho