Start
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 

 

Logo SP 24 black

Bardzo miło nam poinformować, że pięcioro uczniów z naszej szkoły (z klas 7-8) dostało się do Programu "talentON". Jest to program mający na celu rozwój młodzieży utalentowanej humanistycznie i społecznie. Uczniowie początkowo byli typowani przez nauczycieli naszej szkoły. Następnie mieli za zadanie samodzielnie wypełnić kwestionariusze aplikacyjne, zadaniem których było "wychwycić" żywe talenty. Zakwalifikowani uczniowie będą uczestniczyć w weekendowych zajęciach z naukowcami, podczas których będą rozwijać swoje już zdobyte umiejętności i zdobywać kolejne. W poniższym linku znajduje się lista osób zakwalifikowanych - warto zwrócić uwagę na fakt, że SP24 zdominowała listę pod kątem ilości osób, które wywalczyły sobie miejsce w programie.
talentON
https://talenton.pl/wyniki-rekrutacji-uczniow-do-programu-talenton/
Gratulujemy naszej wspaniałej "żeńskiej" piątce i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich talentów oraz zdobywaniu kolejnych.

 

 Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske   bezpieczne interneciaki      
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo      
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole      

A4 Infociacho