Logo SP 24 black

15 listopada 2022 klasa 6b obejrzała wystawę pt. "Magia starożytnego Egiptu" na Zamku Lubelskim. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele eksponatów sprzed tysięcy lat. Zabytki te związane są z historią, kulturą i religią starożytnego Egiptu. Wystawa została zorganizowana w 200. rocznicę odczytania hieroglifów i 100. rocznicę odkrycia grobowca Tutanchamona. Była to bardzo ciekawa i pasjonująca lekcja historii o starożytnym świecie.

Elżbieta Stawarz

Biuletyn Informacji Publicznej szkolapamieta  MEiN  poznajPolske   bezpieczne interneciaki
 umiem plywac  szkola bez przemocy  cala niecala  akademia przyszlosci  sieciaki logo
szkola promujaca zdrowie mleko z klasa sport szkolny 3 certyfikat kubus owoce w szkole