Z życia klas I - III
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Święto "Misiów" przypada na dzień 25 listopada i był wspaniałą okazją, by przypomnieć sobie, jaką rolę w życiu każdego dziecka odgrywa pluszowa przytulanka. Uczniowie z klasy 1b, wspólnie świętowali to wydarzenie. Najpierw przypomnieliśmy sobie historię niedźwiadka, która zainspirowała święto pluszowego misia, następnie uczniowie zdali egzamin z wiedzy o wszystkich misiach występujących w kreskówkach. Na koniec ozdabiali swojego misia kolorową bibułą. Dzisiejsze święto przywołało wiele ciepłych wspomnień związanych z pluszowymi misiami.

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho