Z życia klas I - III

Święto "Misiów" przypada na dzień 25 listopada i był wspaniałą okazją, by przypomnieć sobie, jaką rolę w życiu każdego dziecka odgrywa pluszowa przytulanka. Uczniowie z klasy 1b, wspólnie świętowali to wydarzenie. Najpierw przypomnieliśmy sobie historię niedźwiadka, która zainspirowała święto pluszowego misia, następnie uczniowie zdali egzamin z wiedzy o wszystkich misiach występujących w kreskówkach. Na koniec ozdabiali swojego misia kolorową bibułą. Dzisiejsze święto przywołało wiele ciepłych wspomnień związanych z pluszowymi misiami.