Wychowanie patriotyczne
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

Marszałek Józef Piłsudski powiedział: "Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem". Dlatego w naszej szkole dbamy o to, aby uczniowie nie zapomnieli o przeszłości. W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w projekcie "BohaterON w Twojej szkole". To inicjatywa, która ma rozpowszechniać wiedzę o powstaniu warszawskim. W klasach szóstych odbyły się lekcje poświęcone temu ważnemu wydarzeniu. Uczniowie przygotowali życzenia i pozdrowienia dla Powstańców Warszawskich.

Efekt ich pracy można zobaczyć tutaj: https://dumnizpowstancow.pl/mapa?id=97dade8c-1ae6-4c2e-a735-83eff1d0f92d

Koordynatorzy projektu: Elżbieta Stawarz, Monika Rybak

 

Rekrutacja oddział klas pierwszych 2023/2024

Szanowani Państwo Rodzice

Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły.

Terminy składania zgłoszeń: od 27 lutego do 13 marca 2023r.

 Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 24, wymaga złożenia wniosku rekrutacyjnego o przyjęcie do naszej szkoły.

Termin składania wniosków: od 21 marca 2023 r. godz. 8.00 do 28 marca  2023 r. godz. 14.00

Szczegółowe informację znajdują się w zakładce  STREFA RODZICA – Rekrutacja - oddział klas pierwszych.

A4 Infociacho