logo100

W oddziale przedszkolnym realizujemy wiele programów patriotycznych, wzbogacających wiedzę naszych podopiecznych o wartości i informacje dotyczące naszego miasta, regionu czy kraju.

Dzieci na zajęciach plastycznych poznają i rysują symbole narodowe, uczą się hymnu i prawidłowej postawy w trakcie śpiewania, uczestniczą w akademiach szkolnych związanych ze świętami patriotycznymi. Nasze codzienne osiągnięcia mają odzwierciedlenie w konkursach szkolnych i tych zorganizowanych przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury nr 2. Wspólnie z MDK realizujemy takie programy jak „To mój Lublin”, „Moja Lubelszczyzna”.

GALERIA

szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala