Nasze dokumenty

Po kilkuletniej przerwie wróciliśmy do tradycji organizowania Konkursu Wiedzy o Szkole. Dnia 29 marca w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klas IV-VIII. Reprezentanci poszczególnych oddziałów, wyłonieni w klasowych eliminacjach, rozwiązywali zadania dotyczące historii i współczesności naszej placówki. Uczniowie zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami, np. krzyżówką, zadaniami typu prawda/fałsz. Musieli także stworzyć hasło promujące szkołę.
    Rywalizacja była zacięta, a nad jej prawidłowym przebiegiem czuwało jury w składzie: p. Dyrektor Joanna Kahlan, p. Elżbieta Suseł, p. Elżbieta Stawarz. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Rywalizację wygrała reprezentacja klasy VIII a, na drugim miejscu była reprezentacja klasy VIII b, a trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy V b.
    Hasło przewodnie tegorocznego konkursu brzmiało „105 lat minęło”. Nawiązaliśmy w ten sposób do zbliżającego się Jubileuszu naszej Szkoły.

Organizatorki M. Rybak, B. Szpetko, E. Stawarz