Z życia klas I - III

Minął rok szkolny, dla niektórych z nas dopiero pierwszy, dla innych kolejny. Nadeszły upragnione i długo oczekiwane wakacje. Jednak zanim się rozstaliśmy byliśmy jeszcze przez chwilę razem, by zobaczyć jak wiele już potrafimy, jak dużo umiemy, jak bardzo się staraliśmy.
My - nauczyciele zawsze z wielką przyjemnością nagradzamy starania swoich uczniów. W naszym imieniu Pani Dyrektor Joanna Kahlan wręczyła nagrody za wzorowe wypełnianie obowiązków ucznia oraz systematyczną i pilną naukę.
Podziękowania i dyplomy otrzymali także nasi Rodzice. Pani Dyrektor i Wychowawcy dziękowali za Ich pomoc, wsparcie, za okazywaną nam życzliwość i zrozumienie.
Po części oficjalnej uczniowie klasy 3a pod kierunkiem wychowawczyni pani Moniki Kaniewskiej - Ozimek zaprezentowali program artystyczny.
Żegnając się, życzyliśmy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

UDANYCH WAKACJI !!!

Monika Kaniewska-Ozimek