Wiadomości
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

 Skończył się udział naszej szkoły w programie. Dla przypomnienia TalentOn jest programem dla młodzieży uzdolnionej humanistycznie i społecznie. Piątka naszych uczniów (najliczniejsza reprezentacja uczniów z jednej szkoły) zakwalifikowała się do programu udowadniając, że warto w nich zainwestować i pomóc im szlifować kompetencje poznawcze i miękkie, t.j. kreatywność, krytyczne myślenie, ale także współpracę, komunikatywność, czy też rozwój emocjonalny. Uczestnicy spotykali się co dwa tygodnie przez okres od listopada do czerwca na warsztatach grupowych. Oprócz tego każdy z nich pracował indywidualnie pod kątem osobistego mentora nad problemem interdyscyplinarnym. Rodzice uczestników mieli również spotkania z prowadzącymi warsztaty. Na zakończenie programu efekty pracy dzieciaków zostały ocenione w konkursie na najlepiej rozwiązany problem. Miło nam poinformować, że dwójka  naszych uczniów stanęła na podium, zajmując drugie i trzecie miejsce. Brawo dla Hliba Hrinova i Aleksandry Stuleblak, bo to oni najlepiej przedstawili efekty swojej pracy, za co dostali nagrody rzeczowe (czytnik ebook). Gratulacje również należą się Lenie Jankowskiej, Oldze Tychmanowicz oraz Ivance Selskiej. Dzielnie i pięknie zaprezentowaliście naszą szkołę!

Agnieszka Bereza

telant onn

A4 Infociacho