Nasze dokumenty
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

29 maja 2023 roku w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca II Międzynarodowy Konkurs Historyczny "Śladami historii Polski - skąd nasz ród". Konkurs objęty był Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Pana Andrzeja Dudy. Cieszył się wielką popularnością, nadesłano ponad 2000 prac - z całej Polski oraz 26 krajów, między innymi z USA, Kanady, Francji, Anglii i Hiszpanii.

Uczennica naszej szkoły Lena Jankowska odebrała nagrodę za I miejsce w kategorii poezja. Uczennicę przygotowywała pani Elżbieta Wróbel.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej. Jesteśmy z Ciebie dumni!

Prezentacja

 

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho