Nasze dokumenty

29 maja 2023 roku w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca II Międzynarodowy Konkurs Historyczny "Śladami historii Polski - skąd nasz ród". Konkurs objęty był Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Pana Andrzeja Dudy. Cieszył się wielką popularnością, nadesłano ponad 2000 prac - z całej Polski oraz 26 krajów, między innymi z USA, Kanady, Francji, Anglii i Hiszpanii.

Uczennica naszej szkoły Lena Jankowska odebrała nagrodę za I miejsce w kategorii poezja. Uczennicę przygotowywała pani Elżbieta Wróbel.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej. Jesteśmy z Ciebie dumni!

Prezentacja