Nasze dokumenty
Spacer po szkole   
Dziennik
Otwórz Panel

20 października w Sądzie Okręgowym odbyła się Konferencja podsumowująca program "Mediacje rówieśnicze w szkole metodą przeciwdziałania agresji i niedostosowaniu społecznemu młodzieży" za rok szkolny 2022/2023. Przybyłych gości powitał Prezes Sądu Okegowego Pan Krzysztof Niezgoda. O roli mediacji w szkole mówili zaproszeni prelegenci, między innymi: Pani Anna Dyś Kurator Okręgowy Sądu Okegowego w Lublinie, Pani Małgorzata Kowalska sędzia w stanie spoczynku i koordynator ds. mediacji, Pan Mirosław Wójcik wicekurator Kuratorium Oświaty w Lublinie. Podczas spotkania wręczono statuetkę dla Mediatora Rówieśniczego oraz nagrody dla laureatów konkursu plastycznego i literackiego, realizowanych w ramach programu. W wydarzeniu wzięły udział Pani Magdalena Hładuniuk oraz uczennica klasy VII a Izabela Lubańska. Siedmioro uczniów naszej szkoły przystąpiło w ubiegłym roku szkolnym do konkursu plastycznego pt. "Spotkajmy się w połowie drogi- czas na mediacje". Wyróżnienie zdobyła praca Izabeli Lubańskiej. Gratulujemy!

 

Szanowni Państwo Rodzice

 Informujemy o rozpoczynającej się rekrutacji uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

Zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Do publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia dziecka można dokonać również w systemie rekrutacyjnym

Terminy składania zgłoszeń: od 26 lutego 2024r. do 11 marca 2024r.

 

Rekrutacja dla dzieci spoza obwodu szkoły

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły, wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Termin składania wniosków rekrutacyjnych:

od 19 marca 2024 r. godz. 8.00 do 26 marca 2023 r. godz. 14.00

 

 

A4 Infociacho