Nasze dokumenty

20 października w Sądzie Okręgowym odbyła się Konferencja podsumowująca program "Mediacje rówieśnicze w szkole metodą przeciwdziałania agresji i niedostosowaniu społecznemu młodzieży" za rok szkolny 2022/2023. Przybyłych gości powitał Prezes Sądu Okegowego Pan Krzysztof Niezgoda. O roli mediacji w szkole mówili zaproszeni prelegenci, między innymi: Pani Anna Dyś Kurator Okręgowy Sądu Okegowego w Lublinie, Pani Małgorzata Kowalska sędzia w stanie spoczynku i koordynator ds. mediacji, Pan Mirosław Wójcik wicekurator Kuratorium Oświaty w Lublinie. Podczas spotkania wręczono statuetkę dla Mediatora Rówieśniczego oraz nagrody dla laureatów konkursu plastycznego i literackiego, realizowanych w ramach programu. W wydarzeniu wzięły udział Pani Magdalena Hładuniuk oraz uczennica klasy VII a Izabela Lubańska. Siedmioro uczniów naszej szkoły przystąpiło w ubiegłym roku szkolnym do konkursu plastycznego pt. "Spotkajmy się w połowie drogi- czas na mediacje". Wyróżnienie zdobyła praca Izabeli Lubańskiej. Gratulujemy!