Samorząd szkolny

Miś na smutki i radości,
Miś gdy coś Cię bardzo złości
Miś gdy czasem jest Ci źle,
Miś gdy gorzej czujesz się.
Miś dla małych i dla dużych,
Miś w przedszkolu i w podróży,
Miś co leży pod poduszką,
Miś co ma klapnięte uszko.
Miś Puchatek, Miś Uszatek
Miś z futerka, z pluszu, z łatek ...
Dziś Dzień Pluszowego Misia
Wiec go utul mocno dzisiaj !!!!!

Dzień Pluszowego Misia świętowaliśmy w naszej szkole wyjątkowo 24 listopada. Uczniowie przynieśli swoje ulubione przytulanki, wychowawczynie świetlicy  szkolnej prowadziły tego dnia zajęcia tematyczne oraz z pomocą uczniów przygotowały piękne gazetki.