logo100

W ramach akcji promującej rugby TAG wśród dzieci i młodzieży 25 marca 2019 r w naszej szkole dla uczniów klas IV, V b, VII a i VIII a odbyły się lekcje pokazowe prowadzone przez trenera i koordynatora programu pana Sebastian Berestka.

Celem tego cyklu spotkań była popularyzacja dyscypliny,  jaką jest rugby TAG oraz aktywizacja uczniów do jej uprawiania. Poprowadzone zajęcia bardzo się podobały, a wielu uczniów zadeklarowało chęć uczestnictwa w treningach klubowych.

szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala