Start
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

logo100

     Dnia 7 lutego 2019 r w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I – III i IV – VIII.

W udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej przy znanych i lubianych utworach bawili się wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły. Zabawa połączona była ze zbiórką artykułów żywnościowych dla podopiecznych schroniska w Krzesimowie, bowiem „wejściówką” była puszka karmy lub opakowanie suchego pokarmu. Wszystkie zebrane produkty dla zwierząt przekazane zostały 7 lutego właścicielom schroniska. Cieszymy się bardzo, ze uczniowie naszej szkoły potrafią połączyć przyjemne ze szczytnym celem. Dziękujemy za ich gorące serca i zaangażowanie dla najbardziej potrzebujących milusińskich.

 szkolapamieta  Biuletyn Informacji Publicznej  umiem plywac  szkola bez przemocy  bezpieczne interneciaki  akademia przyszlosci mleko z klasa  
 sp nabor  szkola promujaca zdrowie  sport szkolny 3  sieciaki logo  certyfikat kubus  owoce w szkole  cala niecala  

A4 Infociacho