Z życia klas I - III

dzien nauczyciel

W poniedziałek 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej – Święto naszych nauczycieli, pedagogów i wychowawców. O godzinie 8.45 klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami, były to ciekawe zajęcia rozwijające zdolności uczniów, warsztaty kulinarne i klasowe konkursy. O godzinie 10.30 odbyła się w szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dla naszych pierwszaków był to bardzo ważny dzień, zostali oni uroczyście pasowani na uczniów naszej szkoły. W obecności dyrekcji i gości – naszych patronów, rodziców, uczniów starszych klas złożyli przyrzeczenie i otrzymali od pani dyrektor krawaty z logo szkoły i dyplomy pierwszoklasisty.

Widzowie podziwiali występ pierwszaków, dzieci recytowały wiersze, śpiewały i zatańczyły poloneza. Program artystyczny przygotowała wychowawczyni klasy pierwszej – pani Monika Mejer.

Gratulujemy !

Po pasowaniu wystąpili uczniowie starszych klas, którzy przygotowali słowno muzyczny koncert dla nauczycieli. Program prowadzili i recytowali wiersze uczniowie z klasy Va, VI b, VIIIa i VIIIb. Oprawę muzyczną zapewnił szkolny chór. Uczniów przygotowała pani Maria Dermanowska i pani Dorota Ostrowska, a oprawę plastyczną uroczystości zapewnił pan Rafał Tomasik.