Nasze dokumenty

7 lutego 2019 r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego dla uczniów klas IV – VIII. Przedstawiciele Samorządu zapoznali wszystkich zgromadzonych z wynikami swojej pracy w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Rada Samorządu rozpoczęła prezentację od przedstawienia społeczności uczniowskiej wyników klasyfikacji klas starszych.

Był to bardzo dobry moment do poznania uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz 100% frekwencję. Jako pierwsi zostali wyróżnieni oraz zaprezentowani  wszyscy laureaci przedmiotowych konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Kolejnym etapem było przedstawienie wszystkich laureatów konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Następnie nasi przedstawiciele zaprezentowali efekty przeprowadzonych działań, akcji oraz pracy w różnych sekcjach działających w ramach Samorządu Uczniowskiego, zachęcając jednocześnie innych do zaangażowania się w pracę organizacji. Kolejnym etapem było przypomnienie wszystkim zgromadzonym informacji o zasadach bezpiecznego odpoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu. Na koniec apelu głos zabrała pani wicedyrektor Joanna Kahlan, która podsumowała pracę uczniów w bieżącym semestrze, pogratulowała sukcesów oraz zachęcała do dalszej owocnej pracy. Jednocześnie nawiązując do bezpiecznych ferii poinformowała, jak należy zachować się w sytuacji, gdy ktoś nas zaczepia lub składa dwuznaczne propozycje.

OSIĄGNIĘCIA I WYNIKI W NAUCE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019:

I MIEJSCE  -   KL. IV B,

II MIEJSCE  -  KL. IV A,

III MIEJSCE  -  KL. V B,

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI NAJWYŻSZE ŚREDNIE OCEN:

KLASA IV A

KOPEĆ WERONIKA – 5,18

MARTYN JAKUB – 5,0

CZARNECKI JĘDRZEJ – 4,91

ROZENBAJGIER MICHALINA – 4,82

KLASA IV B

NIEWIELSKI MAKSYMILIAN – 4,82

TWARDOWSKI ŁUKASZ – 4,82

WASIL MARCEL – 4,82

KLASA IV C

RZEPCZYŃSKI MICHAŁ – 4,89

KLASA V A

WILCZEK OLIWIA – 5,1

KLASA V B

KICIA JUSTYNA – 5,25

BUTRYN NINA – 4,85

KLASA V C

DYŚ KLAUDIA – 5,25

LIPA MONIKA – 5,08

LIPSKI OLIWIER – 4,75

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

FREKWENCJA:

Średnia frekwencja w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 w klasach IV-VIII wynosi 85,8%.

KLASY, KTÓRE UZYSKAŁY NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ:

I MIEJSCE - KLASA IV A 93,65 %

II MIEJSCE - KLASA V C 89,52 %

III MIEJSCE - KLASA IV B 89,02 %

UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI 100% FREKWENCJĘ:

KLASA IV A

JAKUBOWSKA OLIWIA