Nasze dokumenty

Informacja dla Rodziców klas I- III

W ramach Programu Jedz z Głową, Fundacja Medicover rozpoczyna realizację webinarów/ warsztatów online dla rodziców uczniów klas 1-3 szkół podstawowych w Lubline.
Dzięki webinarom rodzice otrzymają możliwość poszerzenia wiedzy bez wychodzenia z domu!
Będą również okazją do zadania indywidualnych/nurtujących pytań doświadczonemu Specjaliście z dziedziny Dietetyki.
Pierwsze warsztaty zaplanowane są w sobotę 1.02.2020r. od godz. 10.00 -12.00.
Liczba miejsc jest ograniczona więc udział będą mogły wziąć te osoby, które się zarejestrują.

Drodzy Rodzice!

Czy zastanawialiście się:

• Jakich argumentów użyć by zachęcić dziecko do jedzenia mniejszej ilości słodyczy?
  • Jak znaleźć czas i energię na to, co dla Was naprawdę ważne?
  • Gdzie znaleźć inspirację aby zrobić coś trochę inaczej, nie wywracając przy tym całego domu do góry nogami?

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w nowej formule warsztatów edukacyjnych w Programie Jedz z Głową  które pozwolą Wam odnaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

KIEDY I JAK?

Webinar odbędzie się:

• ·01.02, godz. 10:00 – 12:00 – panel Dietetyka –„ Zdrowe odżywianie prawdy, mity i codzienne praktyki” - prowadząca: Katarzyna Walas – Dietetyk ZOI Fundacji Medicover w Gdyni.

Zarejestruj się na wydarzenie klikającw link

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie na FB: https://www.facebook.com/ProgramPoZdro oraz w formularzu rejestracji na poszczególne wydarzenia. W razie pytań/wątpliwości zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DLACZEGO WARTO?

• Możliwość poszerzenia wiedzy bez wychodzenia z domu!
  • Sprawdzone wskazówki na Waszej drodze do zmiany.
  • Okazja do zadania indywidualnych/nurtujących pytań doświadczonemu specjaliście!

Warsztaty są bezpłatne i dedykowane całym Rodzinom : Rodzicom, starszemu Rodzeństwu, Dziadkom i innym osobom, które mają wpływ na żywienie dziecka.