Wychowanie patriotyczne
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

     Pani Marianna Krasnodębska – żołnierz AK i Patron naszej Szkoły, w dniu 1 marca 2020 r., otrzymała z rąk Pana Prezydenta Andrzeja Dudy Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości za zasługi dla Niepodległej.

     Wyrażamy ogromną radość z racji uhonorowania Pani Marianny Krasnodębskiej tak wielkim odznaczeniem za jej zasługi i piękny życiorys – Żołnierza Wyklętego o niezłomnym charakterze, osoby walczącej o wolną i niepodległą Polskę. Gratulujemy otrzymania medalu i jesteśmy dumni, że mamy ją wśród Patronów naszej szkoły. Jej życiorys, wartości, którym jest wierna są wzorem dla uczniów i całej społeczności naszej szkoły.

Link do relacji z uroczystości wręczenia odznaczeń -> https://www.prezydent.pl/aktualnosci/ordery-i-odznaczenia/art,531,odznaczenia-w-narodowy-dzien-pamieci-zolnierzy-wykletych.html

A4 Infociacho