Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Ze względu na wyjątkowe okoliczności epidemiologiczne i związaną z nimi konieczność pozostania w domach, zmianie ulegają dotychczasowe formy kontaktu z pedagogiem szkolnym oraz pedagogami specjalnymi.

Można się z nami kontaktować poprzez dziennik elektroniczny lub pocztę elektroniczną:

Poniżej zamieszczamy materiały, zarówno w wersji do oglądania jak i poczytania. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Więcej materiałów edukacyjnych będzie sukcesywnie udostępnianych w zakładce pedagogów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu we wskazanych formach.
Beata Stepanów
Beata Szpetko
Monika Kamińska

Materiały:

• Domowa szkoła - link

• Jak radzić sobie z lękiem przed koronawirusem? - dr Ewa Pragłowska i Joanna Gutral - link

• Jak radzić sobie z lękiem i jak mówić dziecku o epidemii? Rozmowa z psychologiem dr. Tomaszem Srebnickim - link

• Radzenie sobie ze stresem poprzez techniki relaksacyjne” - dr Agnieszka Mościcka-Teske - link

• Jak się uczyć, żeby się NAUCZYĆ? ~ Czyli łatwo, szybko i SKUTECZNIE - link