Edukacja zdalna
Kontakt z Nami
Dziennik
Otwórz Panel

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina dostępu

Uwagi 

1.Wanat Barbara

Wtorek

 

12.30 -13.30

 

VIII a ,VI a

IVa ,

2.Kahlan Joanna

Wtorek

Czwartek

10.30-11.30

9.00- 10.00

 

3.Irmina Adamczyk

Czwartek

12.00 – 13.00

 

4.Bogusz Jolanta

Czwartek

10.00 – 11.00

 

5. Czuryło Ewa

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

 

6. Dermanowska Maria

Wtorek

9.00-10.00

 

7. Giergisiewicz Robert

Wtorek

9.00-10.00

 

8. Jaremek Andrzej

Czwartek

Czwartek

11.00-12.00

13.00 – 14.00

VII a, VII b

VIII a, VIII b

9. Kamińska Monika

Wtorek

13.00 – 14.00

 

10.Kaniewska-Ozimek Monika

Poniedziałek – piątek

9.00-12.00

 

11.Karkoszka Robert

Piątek

9.00-10.00

 

12.Kasperek Aleksandra

Poniedziałek

13.30 – 14.30

 

13.Klimek Krystyna

Poniedziałek

Czwartek

15.00 – 16.00

14.00 – 15.00

 

14.Kozłowska Elżbieta

Poniedziałek

10.00-11.00

 

15.Kruk Katarzyna

Wtorek

Środa

9.30-10.30

9.30 – 10.30

 

16. Kwiecień-Głaz Monika

Środa

10.00 – 11.00

 

17. Mazur Anna

Poniedziałek

Środa

9.00 – 16.00

9.00 – 16.00

 

18.Mejer Monika

Poniedziałek

Czwartek

9.30 – 13.00

11.00 – 12.00

I a

oddział przed.

19.Michna Bogumiła

Wtorek

10.35 – 11.20

 

20. Modrzejewski Tymoteusz

Poniedziałek

12.00 – 13.00

 

21.Nóżka Krzysztof

Wtorek

11.00 – 12.00

 

22.Orzechowska Liliana

Piątek

15.00 – 17.00

 

23.Ostrowska Dorota

Poniedziałek

Środa

10.30 – 11.30

10.30 – 11.30

 

24.Perduta Edyta

Poniedziałek

10.00 – 11.00

 

25.Pruchniak Alicja

Czwartek

9.00 – 10.00

 

26. Rybak Monika

Poniedziałek – piątek

9.30 – 10.15

10.30 – 11.15

12.30 – 13.15

VII b

VI a

IV a

27. Stawarz Elżbieta

Piątek

13.00 – 14.00

 

28.Sadkowska Aleksandra

Piątek

10.00 – 11.00

 

29.Stepanów Beata

Czwartek

10.00 – 11.00

 

30.Suseł Elżbieta

Poniedziałek – piątek

11.00 – 12.00

 

31. Szpetko Beata

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

11.00 – 11.45

11.00 – 11.45

11.00 – 11.45

VII a

VI c

VII a

32.Szymajda Beata

Środa

11.00 – 12.00

 

33. Ślusarczyk Renata

Środa

11.00 – 12.00

 

34. Tomasik Rafał

Poniedziałek

10.00 – 12.00

 

35. Trela Anna

Piątek

10.00 – 11.00

 

36. ks.Trzciński Łukasz

Środa

11.00-12.00

 

37. Wójcik Urszula

Wtorek

14.00 – 15.00

 

38.Witeska Marzena

Poniedziałek, środa, piątek

9.00 – 10.00

 

39. Wróbel Elżbieta

Poniedziałek

13.00 – 14.00

 

40. Zawadzka Urszula

Poniedziałek

8.30 – 9.30

 

41.Żmudzka Maria

Poniedziałek - Piątek

9.30 – 12.00

 

A4 Infociacho