24 czerwca 2020 r. Pan Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin wręczył pamiątkowe dyplomy przedstawicielom tegorocznych laureatów wyróżnionych w ramach Programu wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży. Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 średnią ocen co najmniej 4,80 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i ogólnopolskich konkursach tematycznych.

Stypendium Prezydenta Miasta Lublin otrzymały dwie uczennice naszej szkoły: Klaudia Gromek z klasy 8a i Nina Butryn z klasy 6b za uzyskanie wysokich miejsc w konkursach ogólnopolskich.

Laureatkom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni.