Rekrutacja do Nas

SZANOWNIE RODZICE !

W dniu 1 marca 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja do klasy I dla dzieci z obwodu naszej szkoły i potrwa do 12 marca 2021r.  Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej z określonym obwodem, dzieci zamieszkałe w tym obwodzie przyjmuje się z urzędu, na podstawie zgłoszenia. Publikacja list kandydatów, którzy zgłosili się do szkoły obwodowej, bedzie miała miejsce 19 marca 2021r. o godz. 12.00.

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły bedzie miała miejsce w dniach 22 - 29 marca 2021r. Rekrutacja na wolne miejsca wymaga złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Wnioski zgłoszeniowe i rekrutacyjne dostępne bedą na stronie Lubelskiego Portalu Oświatowego: edu.lublin.eu w zakładce "Aplikacje dla rodziców/kandydatów".